Nedēļas nogalē Bahreinas „Grand Prix”

Foto: GPupdate.net

„Man vienmēr ir paticis šeit.” saka pagājušā gada trešās vietas ieguvējs Raikonens. „Šī ir ļoti sarežģīta trase no regulējumu viedokļa, jo tas, kas ir labs piektdienas treniņbraucieniem, tas svētdienas sacensībām var arī nederēt. Mums Bahreinā būs jauns dzinējs, tāpēc uz gaidāmajām sacensībām raugos ļoti optimistiski. Kā jau pirms katrām sacensībām es apgalvoju, tad arī uz šejieni es dodos tikai ar vienu domu – uzvarēt. Pirms sezonas mēs šeit aizvadījām ļoti labus testu braucienus, tāpēc uzskatu, ka mums jābūt labākiem rezultātiem nekā pagājušajās brīvdienās. Ja mums šoreiz viss būs kārtība par visiem 100%, tad mēs noteikti būsim tikpat ātri, cik Melburnā.”

„Uz Bahreinu dodos ar vienu domu – uzvarēt. Pagājušo gadu es savam komandas biedram Šumaheram pavisam nedaudz zaudēju kvalifikācijā, tāpēc šogad mēģināšu izcīnīt uzvaru kvalifikācijā, lai svētdien trasē dotos pirmais. Pagājušo gadu man Bahreinas sacensības nebija veiksmīgas, jo vienā boksu apmeklēšanas reizē es nostāvēju vairāk nekā 50 sekundes, jo mehāniķi nevarēja nomainīt vienu riteni. Neskatoties uz visām manām līdzšinējām neveiksmēm un ņemot vērā vēl ziemas testus, kur es tiešām biju ļoti ātrs, es esmu gatavs šeit startēt un uzvarēt. Ceru, ka mums būs labāki rezultāti, nekā pagājušajās brīvdienās Malaizijā.” tā par gaidāmo posmu izsakās Massa, kuru joprojām turpina kritizēt itāļu mēdiji par viņa apdzīšanas manevru, kas beidzās ar izbraukšanu no trases.

Malaizijas posma uzvarētājs Alonso nevar vien sagaidīt, kad tiks dots starts Bahreinā: „Pēc manas pirmās uzvaras pie „Vodafone McLaren Mercedes” stūres, es nevaru vien sagaidīt, kad tiks dots starts Bahreinas posmam. Komandā tagad valda ļoti laba atmosfēra un visi ir gatavi šīm sacensībām. Komandā tagad visi strādā pie tā, lai mēs būtu vēl ātrāki. No vienas puses, trase ir patīkama un ātra, ar daudzām apdzīšanas vietām, bet ir arī tādas vietas, kur, uzpūšot stiprākam vējam, trasē nonāk smiltis, kas trasi padara slidenu un tai pašā laikā bīstamu.”

„Izcīnīt divus goda pjedestālus savā debijas sezonā ir vienkārši fantastiski. Sākoties sezonai es uz tādu pavērsienu nemaz necerēju, jo zināju, ka būs ļoti grūti. Ar savu komandu turpināšu smagi strādāt, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Esmu šeit braucis 2004.gadā ar F3 formulu, kā arī februārī šeit esmu testējis mūsu jauno MP4-22 modeli.” tā par gaidāmo posmu izteicās „McLaren” komandas debitants Hamiltons.

„Esmu lepns par to, kā es aizvadīju sacensības Malaizijā. Lai arī neizcīnīju daudz punktu, tik un tā tie mums būs ļoti svarīgi sezonas turpinājumam. Šī „Renault” komandai ir ļoti pazīstama trase, jo pēdējās divas reizes tieši „Renault” komanda šeit ir uzvarējusi, kā arī ziemā mēs šeit aizvadījām ļoti labus treniņus. Zinu, ka šīs būs smagas sacensības, tāpēc centīsimies šeit sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus.” saka „Renault” komandas pirmais pilots Fisikela.

„Braukšana Bahreinā ir ļoti patīkama un baudāma” saka „Honda” pilots Batons. Šeit ir pāris ļoti ātru un viltīgu līkumu. Dažos līkumos ir ļoti jāuzmanās ar bremzēšanu, jo bieži vien liekās, ka līkums izskatās savādāks nekā tas patiesībā ir. Dažreiz šī nepārliecība pār sevi un pār formulu var ļoti dārgi maksāt. Man kā pilsēta Bahreina ļoti patīk, jo šeit ir patīkams klimats, kā arī klusa apkārtne, kas šad tad palīdz saņemties un apkopot savas domas.”

Avots: http://www.f1-live.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *