Arī Honda ir gatava savam pirmajam startam Austrālijā

Foto: www.hondaracingf1.com

Arī „Honda” pēc intensīvajiem ziemas treniņiem, kur tika testēts „RA107″ modelis, ir gatava savam pirmajam startam, kas notiks Austrālijā. Komandas sastāvs ir palicis tāds pats kā iepriekšējā gadā, kas nozīmē, ka R.Barikello un Dž.Batons būs viens no stabilākajiem braucēju pāriem 2007.gadā.

Rubenss Barikello
„Austrālija ir mana mīļāka valsts F1 kalendārā. Es ar lielāko prieku šeit pavadu savu laiku un izbaudu fantastisko atmosfēru visas nedēļas nogalē. Ar savu komandu tagad jūtos kā viena liela ģimene. Jūtu, ka šī būs daudz veiksmīgāka un labāka sezona, nekā iepriekšējā. Komanda šogad brauks ar „Bridgestone” riepām, kuras man ļoti patīk, jo man ir diezgan liela pieredze ar šo riepu piegādātāju. Šogad mēs esam veikuši vienkārši fantastiskus treniņbraucienus ar jauno RA107 modeli, bet tik un tā vēl ir daudz darāmā, lai sasniegtu augstākās virsotnes. Esmu pārliecināts, ka jaunais modelis būs ļoti ātrs un mums izdosies labs sezonas sākums.”

Džensons Batons
„Austrālijas Alberta parka trase ir viena no manām mīļākajām trasēm, jo tieši šajā trasē es piedzīvoju savu debiju Formulā 1. Man patīk šī atmosfēra, kas parasti šeit valda visu nedēļas nogali. Laika apstākļi šeit ir ļoti mānīgi, jo vienu gadu šeit ir silti, bet citu gadu pūš stiprs ziemeļu vējš, kas man personīgi nepatīk. Domāju, ka pirmie Austrālijas sacensības līkumi būs ļoti haotiski. Vēl man šeit nepatīk tas, ka trase vietām ir ļoti nelīdzena. Tas nozīmē, ka bremzējot pirms asajiem līkumiem ir jābūt vēl uzmanīgākam un ir jāizvairās no riteņu bloķēšanas. Tas, cik mēs cītīgi esam strādājuši, parādīsies jau pirmajās sacensībās, tāpēc ceru uz labu rezultātu.”

Šuhejs Nakamoto (tehniskais direktors)
„Gaidāmajai sezonai mūsu komandai ir izvirzīti diezgan augsti mērķi, jo mūsu komanda salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir tieši tāda pati. Bahreinā veicām daudz uzlabojumu mūsu RA107 modelim, tāpēc varu apgalvot, ka esam gatavi jaunajai sezonai. Lai sasniegtu pašas augstākās virsotnes, mums ir vēl daudz jāstrādā un jāprogresē.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *