Vai Dakāras rallijam atrasts aizvietotājs?

Info: centraleuroperally.com

„Amaury Sport Organisation”, kas terorisma draudu dēļ atcēla šī gada Dakāras ralliju, ir paziņojuši, ka aprīlī Ungārijā un Rumānijā notiks Centrāleiropas rallijs.

Kā zināms, šogad Dakāras rallijam apritēja 30 gadu jubileja, taču terorisma draudu dēļ organizētāji drošības apsvērumu dēļ pilnībā atcēla šo ralliju. Taču vakar organizatori paziņoja, ka jaunais rallijs, kuram ir dots nosaukums „Central Europe Rally”, būs pirmās „Dakar Series” ietvaros organizētās sacensības, kuras notiks Ungārijā un Rumānijā no šī gada 20. līdz 26. aprīlim.

Sekojot šī rallija mršrutam, pilotiem nāksies veikt septiņus ātrumposmus. Plānots, ka rallijs startēs Budapeštā, bet finišs paredzēts pie Balatona ezera. Ir zināms, ka tas sastāvēs no daudzveidīgiem un sarežģītiem ceļiem. Rallija laikā sportisti šķērsos arī Rumāniju, bet kopēja rallija distance sasniegs 3000 kilometru, no kuriem puse būs ātrumposmi.

Ir zināms, ka rallija organizētāji jau ir saņēmuši atbalstu no lielajām komandām „BMW”, „Mitsubishi”, „Volkswagen”, „Schlesser” un „KTM”, kuras ir izteikušas vēlmi piedalīties šajā rallijā. Šajā seriālā notiks arī citas sacensības, kas piedāvās to pašu organizāciju un drošības standartus, kuplu dalībnieku skaitu un mediju uzmanību gluži kā leģendārajā Dakāras rallijā.

Oficiālā pieteikšanās sāksies jau 11.februārī. Organizatori cer, ka šis rallijs dos iespēju piedalīties visiem tiem sportistiem, kuri bija plānojuši sacensties Dakāras rallijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *