Petersens un SMG gatavojas startam

Juris Dargēvičs, www.f1.lv

Foto: crash.net

Lai gan uz Dakāras rallijreida skatuves visbiežāk saulītē tiek celtas lielās rūpnīcas komandas, nav mazums arī tādu entuziastu, kas tuksnesi cenšas šķērsot pašu būvētiem agregātiem. Vieni no šādiem dalībniekiem šogad būs arī Maikls Petersens un Metjū Stīvensons.

“Petersen Motorsports” komanda autosporta pazinējiem nav sveša, jo pēdējo gadu laikā tās vārds dzirdams saistībā ar “American Le Mans Series” čempionātu Savienotajās Valstīs. Lai gan abas sacīkšu disciplīnas ir krasi atšķirīgas, tas neattur komandas īpašnieku Petersenu no spēku izmēģināšanas Āfrikā.

Ekipāžai piešķirts 351. starta numurs un tā izmantos “SMG” komandas rūpnīcā izgatavotu aizmugures piedziņas “T1.3” klases bagiju. Jau decembra sākumā komanda devās uz Maroku, lai reālajos apstākļos četras dienas izmēģinātu savu sacīkšu spēkratu. Tā arī bija pirmā reize, kad Petersens izmēģināja savus spēkus Āfrikas tuksnesī.

“Testi noritēja veiksmīgi,” pastāstīja Petersens. “Spēju veiksmīgi aprast ar “SMG” bagiju arī sarežģītās situācijās, tomēr Dakāras maratonā tādu būs daudz vairāk. Es pat paspēju iestrēgt smiltīs un nācās bagiju izrakt ārā – tas man bija lielisks treniņš. Cerams, ka komanda droši spēs aizbraukt līdz Dakārai.”

SMG.Petersen.Buggy.2007.big.jpg

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *