Lēbs veic sarunas ar “Toyota”

29/09/2020 |

Foto: Sébastien Loeb Racing

Deviņkārtējais pasaules čempions rallijā Sebastjēns Lēbs apstiprinājis, ka dalība 2021. gada Dakaras rallijā ir viņa prioritāte, un šobrīd sportists veic pārrunas ar “Toyota Gazoo Racing” komandu.

Divus gadus Lēbs būs pabijis “Hyundai Motorsport” rūpnīcas pilota statusā, lai gan šīs vienības rindās piedalījies tikai atsevišķos rallijos. Pieredzējušais francūzis atzinis, ka viņu ne tik daudz interesē dalība WRC posmos nākamgad, cik ļoti viņš vēlas atrast labu komandu startēšanai Dakaras rallijā.

Lai gan Lēbs nevēlas iedziļināties sīkumos, viņš atzīst, ka “Toyota” un “Prodrive” komandas ir starp tām, ar kurām viņš šobrīd veic pārrunas par iespējamo sadarbību.

“Šobrīd es nevēlos stāstīt par daudz, bet jā,” viņš neslēpj. “Un man ir vēl arī daži citi varianti. Iespējas ir labas, un tuvāko nedēļu laikā varēšu par saviem plāniem pastāstīt vairāk.”

Kā ziņojām iepriekš, “Prodrive” komanda, kas Dakarā startēs pirmo reizi, jau nolīgusi divkārtējo šo sacensību uzvarētāju Nano Romu, kamēr uz otru vietu pretendē gan Lēbs, gan cits bijušais WRC braucējs Kriss Mīke, iespējams, arī citi.

“Toyota” variants Lēba gadījumā dažos avotos tiek minēts kā reālākais, sevišķi ņemot vērā, ka uzvarēt spējīgo komandu vairs nepārstāvēs Fernando Alonso, kurš tagad pilnībā koncentrēsies uz atgriešanos “Formulā 1”. Tāpat tiek spekulēts, ka, panākot sadarbību ar “Toyota”, Lēbam nākamgad pavērtos iespēja startēt arī atsevišķos WRC posmos.

Dakaras rallijā Lēbs piedalījies jau četras reizes, 2017. gadā izcīnot otro, bet 2019. gadā – trešo vietu.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool