Latvieši veiksmīgi ieradušies Lisabonā

Juris Dargēvičs, www.f1.lv

Vakar vēlu vakarā Portugāles galvaspilsētā Lisabonā ieradās Rīgas rallijreida komandas pārstāvji. Tagad sportisti un komandu vadītāji divas dienas varēs atpūsties, lai pēc iespējas labāk sagatavotos sacensību startam, kas tiks dots jau šo sestdien.

Latvijas pārstāvju pavadīšana no Rīgas lidostas notika jau no pulksten 12:00 dienā, bet divas stundas vēlāk mūsējie izlidoja uz Amsterdamu, lai no turienes dotos ceļā uz Franciju. Tālāk mūsējie lidoja līdz Lisabonai un viesnīcā ieradās tikai pēc diviem naktī.

Pirmie svarīgākie notikumi – tehniskā komisija “Riga Rally Raid Team” būs jāiziet piektdien pulksten 15:00 pēcpusdienā, savukārt dalībnieku sapulce plānota tās pašas dienas vakarā. Vēl pirms tam komandai paredzētas arī vakariņas Latvijas vēstniecībā Portugālē, kurai rīdzinieki izsaka lielu pateicību par palīdzību saimniecisko jautājumu risināšanā Lisabonā.

Vecgada vakarā no Rīgas izbrauca arī vienības tehniskais personāls un šobrīd vēl ir tikai ceļā uz Portugāli. Kā ziņo “Riga Rally Raid Team” direktors Māris Saukāns, transports šobrīd atrodas Francijas un Spānijas robežas tuvumā. Tiek plānots, ka mehāniķi ar automobiļiem un rezerves daļām ieradīsies Lisabonā ceturtdienas vakarā.

Dakāras rallijmaratona starts tiks dots sestdien no rīta un pirmie ceļā no Lisabonas uz Portimao dosies motobraucēji. Pārbrauciens tiem sāksies jau no pulksten 10:30, savukārt speciālo ātrumposmu pirmais motocikls uzsāks 11:55 pēc Latvijas laika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *