Brāļi Vinteri izgājuši tehnisko komisiju


Juris Dargēvičs, www.f1.lv
Foto: janisvinters.lv

Pirms dažām stundām Dakāras rallijreida tehnisko komisiju veiksmīgi izgājuši “JV Moto Team Riga” pārstāvji Jānis un Einārs Vinteri. Komandas menedžeris Jānis Gaigals atzina, ka viss esot kārtībā un komisija notikusi bez jebkādas aizķeršanās.

Vakar un šodien visiem komandas sastāvā esošajiem cilvēkiem bija gana daudz laika, lai atpūstos un tas arī esot pilnvērtīgi izdarīts. Jau vakar vēlu vakarā Lisabonu sasniedza mūsu tehniskais transports ar abiem motocikliem un “OSCar” automašīnām.

Sākot ar trešdienu bija iespējams iziet reģistrāciju, ko sacensību dalībnieki arī bez kavēšanās veikuši. Ka atzina mūsu “Riga Rally Raid Team” pārstāvji, tad organizatoriskais darbs tiek veikts ļoti augstā līmenī un rit daudz ātrāk nekā iepriekšējos gados. Akreditācija piešķirta arī visiem žurnālistiem, kas ceļos kopā ar Rīgas rallijreida komandu.

Portugāles galvaspilsētā ir manāmi jūtama Dakāras maratona tuvošanās un iedzīvotāji to šeit sagaida ar vērienu – gandrīz visās Lisabonas ielās manāma svētku atmosfēra. Šobrīd mehāniķi veic pēdējos darbiņus ap “OSCar” automobiļiem un jau rīt pulksten 14:00 tie stāsies tehniskās komisijas priekšā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *