Soda laiki tiek pieskaitīti kopvērtējumam pēc pēdējā ātrumposma
Penalty time is added to overall results after the last stage

Minirallijs “Marienburga 2016”

Posma laiks (Stage time)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
1 Juniori Roberts Poriņš / Oskars Virsis
VW Golf
00:02:11.88
42 4WD plus Krišjānis Zintis Putniņš / Mārtiņš Puriņš
Subaru Impreza
00:02:12.38 +0.50
41 4WD plus Mārcis Aizkalns / Miks Irbe
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:02:12.77 +0.89
31 4WD Lauris Ozerovs / Gatis Jansons
Subaru Impreza
00:02:14.20 +2.32
23 2wd Indulis Kalniņš / Gvido Rozenblūms
BMW 325
00:02:15.08 +3.20
33 4WD Jānis Krevics / Mārtiņš Mikolajs
Audi 90 Quattro
00:02:15.25 +3.37
30 4WD Niks Kanders / Didzis Kanders
Audi 80 Quattro
00:02:16.30 +4.42
11 2000 klase Kristers Cimdiņš / Reinis Cimdiņš
VAZ 21083
00:02:16.95 +5.07
32 4WD Raimonds Dūcis / Elvis Špehts
Audi A4
00:02:17.02 +5.14
36 4WD Edgars Avens / Aigars Bajārs
Subaru Impreza
00:02:18.50 +6.62
3 1600 klase Andris Putniņš / Raimonds Gļauda
Rover 214
00:02:18.70 +6.82
21 2wd Ervins Ērglis / Jānis Olle
BMW 316
00:02:19.13 +7.25
10 2000 klase Raivo Ozoliņš / Ģirts Ozoliņš
Honda CRX
00:02:19.31 +7.43
35 4WD Sandis Boks / Jānis Sniedzāns
Audi 80
00:02:19.66 +7.78
14 2000 klase Kristjan Hansson / Olev Kadai
Volkswagen Golf GTI
00:02:20.13 +8.25
38 4WD plus Juris Sproģis / Ivars Kivliņš
Subaru Impreza
00:02:20.63 +8.75
2 Juniori Madars Dīriņš / Guntis Dīriņš
Renault Clio
00:02:20.71 +8.83
4 1600 klase Armands Cīrulnieks / Andris Šņukuts
Opel Corsa
00:02:20.73 +8.85
34 4WD Kristaps Ābele / Rūdolfs Borhards
Subaru Impreza RS
00:02:21.37 +9.49
29 4WD Intars Rezakovs / Oskars Leimanis
Subaru Impreza
00:02:22.32 +10.44
24 2wd Genādijs Fedorenko / Edgars Vāvers
BMW 316
00:02:22.91 +11.03
26 2wd Gints Lapsa / Kaspars Linde
BMW 325
00:02:24.52 +12.64
25 2wd Jānis Stūris / Gints Erdmanis
BMW 318
00:02:25.48 +13.60
19 2000 klase Arnis Akmeņkalns / Kārlis Stankevičs
Seat Ibiza
00:02:25.48 +13.60
16 2000 klase Atis Līcis / Māris Rode
VW Golf 3
00:02:25.86 +13.98
12 2000 klase Mārtiņš Kreicburgs / Rihards Nāburgs
VW Golf 3
00:02:26.35 +14.47
27 2wd Lauris Lazdiņš / Kaspars Kupris
BMW 325
00:02:26.37 +14.49
5 1600 klase Kaspars Šmits / Ritvars Zeltiņš
Honda Civic
00:02:26.50 +14.62
7 1600 klase Artis Sviklis / Sandis Polna
Toyota Corolla
00:02:27.79 +15.91
39 open Jānis Vanags / Kaspars Gailītis
VAZ 21013
00:02:30.73 +18.85
40 open Arturs Felšans / Mārcis Krevics
VAZ 21083
00:02:32.14 +20.26
15 2000 klase Ēriks Kursišs / Agija Alle Kursiša
Opel Astra
00:02:33.46 +21.58
28 2wd Armands Bogdanovs / Ralfs Pajats
BMW 323
00:02:33.56 +21.68
9 1600 klase Lauris Iļģis / Armands Iļģis
Honda Civic
00:02:36.23 +24.35
17 2000 klase Aira Lepp / Ain Lepp
Nissan Sunny
00:02:38.65 +26.77
8 1600 klase Oliver Nuut / Sander Kurs
Mitsubishi Lancer
00:02:43.16 +31.28
18 2000 klase Māris Dūms / Jānis Volkovs
VW Golf II
00:02:51.44 +39.56
20 2000 klase Ralfs Zeibots / Kristiāns Zeibots
Hyundai Coupe
00:03:46.91 +1:35.03
Kopvērtējums (Overall)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
42 4WD plus Krišjānis Zintis Putniņš / Mārtiņš Puriņš
Subaru Impreza
00:02:12.38 +0.50
41 4WD plus Mārcis Aizkalns / Miks Irbe
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:02:12.77 +0.89
19 2000 klase Arnis Akmeņkalns / Kārlis Stankevičs
Seat Ibiza
00:02:25.48 +13.60
28 2wd Armands Bogdanovs / Ralfs Pajats
BMW 323
00:02:33.56 +21.68
35 4WD Sandis Boks / Jānis Sniedzāns
Audi 80
00:02:19.66 +7.78
40 open Arturs Felšans / Mārcis Krevics
VAZ 21083
00:02:32.14 +20.26
36 4WD Edgars Avens / Aigars Bajārs
Subaru Impreza
00:02:18.5 +6.62
30 4WD Niks Kanders / Didzis Kanders
Audi 80 Quattro
00:02:16.3 +4.42
34 4WD Kristaps Ābele / Rūdolfs Borhards
Subaru Impreza RS
00:02:21.37 +9.49
23 2wd Indulis Kalniņš / Gvido Rozenblūms
BMW 325
00:02:15.08 +3.20
20 2000 klase Ralfs Zeibots / Kristiāns Zeibots
Hyundai Coupe
00:03:46.91 +1:35.03
10 2000 klase Raivo Ozoliņš / Ģirts Ozoliņš
Honda CRX
00:02:19.31 +7.43
2 Juniori Madars Dīriņš / Guntis Dīriņš
Renault Clio
00:02:20.71 +8.83
25 2wd Jānis Stūris / Gints Erdmanis
BMW 318
00:02:25.48 +13.60
32 4WD Raimonds Dūcis / Elvis Špehts
Audi A4
00:02:17.02 +5.14
3 1600 klase Andris Putniņš / Raimonds Gļauda
Rover 214
00:02:18.7 +6.82
1 Juniori Roberts Poriņš / Oskars Virsis
VW Golf
00:02:11.88
38 4WD plus Juris Sproģis / Ivars Kivliņš
Subaru Impreza
00:02:20.63 +8.75
31 4WD Lauris Ozerovs / Gatis Jansons
Subaru Impreza
00:02:14.2 +2.32
24 2wd Genādijs Fedorenko / Edgars Vāvers
BMW 316
00:02:22.91 +11.03
33 4WD Jānis Krevics / Mārtiņš Mikolajs
Audi 90 Quattro
00:02:15.25 +3.37
15 2000 klase Ēriks Kursišs / Agija Alle Kursiša
Opel Astra
00:02:33.46 +21.58
18 2000 klase Māris Dūms / Jānis Volkovs
VW Golf II
00:02:51.44 +39.56
21 2wd Ervins Ērglis / Jānis Olle
BMW 316
00:02:19.13 +7.25
27 2wd Lauris Lazdiņš / Kaspars Kupris
BMW 325
00:02:26.37 +14.49
12 2000 klase Mārtiņš Kreicburgs / Rihards Nāburgs
VW Golf 3
00:02:26.35 +14.47
39 open Jānis Vanags / Kaspars Gailītis
VAZ 21013
00:02:30.73 +18.85
16 2000 klase Atis Līcis / Māris Rode
VW Golf 3
00:02:25.86 +13.98
7 1600 klase Artis Sviklis / Sandis Polna
Toyota Corolla
00:02:27.79 +15.91
5 1600 klase Kaspars Šmits / Ritvars Zeltiņš
Honda Civic
00:02:26.5 +14.62
11 2000 klase Kristers Cimdiņš / Reinis Cimdiņš
VAZ 21083
00:02:16.95 +5.07
17 2000 klase Aira Lepp / Ain Lepp
Nissan Sunny
00:02:38.65 +26.77
8 1600 klase Oliver Nuut / Sander Kurs
Mitsubishi Lancer
00:02:43.16 +31.28
29 4WD Intars Rezakovs / Oskars Leimanis
Subaru Impreza
00:02:22.32 +10.44
26 2wd Gints Lapsa / Kaspars Linde
BMW 325
00:02:24.52 +12.64
9 1600 klase Lauris Iļģis / Armands Iļģis
Honda Civic
00:02:36.23 +24.35
4 1600 klase Armands Cīrulnieks / Andris Šņukuts
Opel Corsa
00:02:20.73 +8.85
14 2000 klase Kristjan Hansson / Olev Kadai
Volkswagen Golf GTI
00:02:20.13 +8.25

Sodi

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Pilot/Co-driver
Laiks
Time
Iemesls
Reason

1.sekcija / 1.section

41 Mārcis Aizkalns / Miks Irbe 00:00:10.00 1 min kavējums uz LK3A
36 Edgars Avens / Aigars Bajārs 00:00:10.00 1 min kavējums uz SS2 startu
2 Madars Dīriņš / Guntis Dīriņš 00:00:20.00 Izsisti divi roteri SS3
29 Intars Rezakovs / Oskars Leimanis 00:00:10.00 Izsists roteris SS1

2.sekcija / 2.section

41 Mārcis Aizkalns / Miks Irbe 00:00:10.00 1 min kavējums uz LK3B
28 Armands Bogdanovs / Ralfs Pajats 00:00:10.00 Izsists roteris SS5
30 Niks Kanders / Didzis Kanders 00:00:10.00 Izsists roteris SS6
33 Jānis Krevics / Mārtiņš Mikolajs 00:00:10.00 Izsists roteris SS4
21 Ervins Ērglis / Jānis Olle 00:00:10.00 Izsists roteris SS6
5 Kaspars Šmits / Ritvars Zeltiņš 00:00:10.00 Izsists roteris SS4

Izstājušies / Retirements

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Izstājās posmā
Retirement in stage
Iemesls
Reason
42 Krišjānis Zintis Putniņš / Mārtiņš Puriņš 2 Nobrauca no ceļa
35 Sandis Boks / Jānis Sniedzāns 4 Tehnisks defekts
22 Gatis Babris / Ingus Makarēvičs 1 Pusass