Noskaidroti rallijsprinta un minirallija līderi pēc pirmajiem posmiem

22/02/2017 |

Foto: Māris Stiprais, 4rati.lv

Rallijsprinta un minirallija seriālos aizvadītas visas šī gada ziemas sacīkstes. Līdz nākamajiem startiem dažus mēnešus jāpagaida, tādēļ ielūkosimies kopvērtējuma tabulās.

Latvijas rallijsprinta čempionātā aizvadītas divas sacīkstes. Pirmās notika jau janvārī “Rally Alūksne” ietvaros, bet nākamās risinājās februārī Gulbenē, kur notika “Rally Sarma”.

Klasē 1600 šobrīd vadību pārņēmuši Toms Zeleznevs un Līga Liepiņa, klasē 2WD Open pēc diviem posmiem pārliecinošā vadībā Dans Leščs un Raitis Ripelis, 4WD klasē pārliecinošs sezonas sākums un pirmā vieta kopvērtējumā Marekam Švarcam-Švampānam un Armandam Lūkinam, bet 4WD Open klasē – Ingum Eisleram un Mārtiņam Tūteram. Komandu vērtējumā pirmajā vietā “Vides Tehnikas rallija komanda”.

Rallijsprinta kopvērtējums >>

Minirallija kausa izcīņa standarta automašīnām startēja janvāra beigās ar posmu “Madona 2017”.

Kopvērtējumā klasē 1600 pēc pirmā posma līderi ir Armands Cīrulnieks un Ivars Cīrulnieks, klasē 2000 pirmajā vietā Klāvs Danne un Kārlis Roziņš, kamēr 2WD klasē vadošajā pozīcijā Gvido Rozenblūms un Indulis Kalniņš , 4WD ieskaitē visiem priekšā Lauris Ozerovs un Gatis Jansons, bet 4WD+ vērtējumā vadībā Lauris Unāms un Sanda Unāme. Junioru klasē pirmie Madars Dīriņš un Guntis Dīriņš, bet komandu ieskaitē – “Rude Racing”.

Minirallija kopvērtējums >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool