Apbalvoti LAF SAK sezonas uzvarētāji, Zvaigzne iegūst sporta meistara titulu

05/12/2016 |

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Pagājušajā sestdienā Saulkrastos, „Minhauzena Undā” kuplā skaitā pulcējās LAF Standartauto komisijas pārziņā esošo sporta veidu dalībnieki un līdzjutēji, lai godinātu 2016. gada sezonas uzvarētājus.

Pateicības par sadarbību un atbalstu pagājušajā sezonā tika veltītas FREKO, 4rati.lv, Go4speed.lv un Berners, kā arī Andrim Milleram, Aivaram Vīksnam un Jurim Vītolam.

Balvu kā labākais organizators 2016. gadā saņēma rallijsprinta „Alūksne” un minirallija „Marienburga” organizators Gatis Cimdiņš.

Latvijas 2016. gada kausa izcīņas minirallijā kopvērtējumā 1600 klasē pirmie Andris Putniņš un Raimonds Gļauda, otrajā vietā Armands un Ivars Cīrulnieki, trešie – Kaspars Šmits un Ritvars Zeltiņš.

2000 klasē minirallija sezonā uzvara Kristera un  Gata Cimdiņu ekipāžai, uz nākamajiem pjedestāla pakāpieniem Raivo Ozoliņš/Ģirts Ozoliņš, kā arī Mārtiņš Kreicburgs un Rihards Nāburgs.

Minirallija 2WD klases uzvarētāji sezonas kopvērtējumā – Indulis Kalniņš un Gvido Rozenblūms. Otrie Ervins Ērglis un Jānis Olle, bet trešajā vietā Genādijs Fedorenko un Edgars Vāvers

4WD klasē minirallija 2016. gada sezonā ātrāko ekipāžu trijnieku ieņēma braucēji no Gulbenes puses. Pirmajā vietā – Intars Rezakovs un Oskars Leimanis, otrajā Lauris Ozerovs un Gatis Jansons, un trešajā vietā ierindojās Niks un Didzis Kanderi

Mārcis Aizkalns un Miks Irbe izcīnīja uzvaru 4WD+ vērtējumā, otrie – Artis Vicinskis un Andis Dauga, bet trešo vietu izcīnīja Krišjānis Zintis Putniņš un Mārtiņš Puriņš.

Uzvara minirallija junioru vērtējumā Robertam Poriņam un Edgaram Poriņam, otrajā vietā Madars Dīriņš un Guntis Dīriņš

Ātrākā un veiksmīgākā minirallija komanda šogad ir Rude Racing, kam seko Gulbenes rallija komanda un S-Art Racing Team.

2016. gada rallija supersprinta čempionāta kopvērtējumā 1600 grupā pirmais trijnieks sekojošs – Jānis Aleksejevs, Ģirts Ozoliņš, Varis Žentiņš.

Grupā 2WD Varis Žentiņš ir izcīnījis pirmo vietu, aiz viņa – Modris Žentiņš un Sandis Laukšteins.

Raivis Galviņš šogad ir bijis ātrākais  RWD ieskaitē, otrajā vietā te Voldemārs Kalve, trešais – Jānis Apsītis.

Grupā 4WD uzvarētāja un čempiona gods Laurim Ozerovam, otrais Niks Kanders, un trešais šajā ieskaitē Valts Zvaigzne.

4WD plus vērtējumā rallija supersprintā nepanākams šogad ir bijis Valts Zvaigzne, otro un trešo vietu izcīnījuši Sandis Eislers un Artis Vicinskis.

Modrim Žentiņam uzvara  2WD Open grupas kopvērtējumā, aiz viņa Edgars Poriņš un trešā vieta Robertam Poriņam.

VAZ Historic Open vērtējumā tika apbalvots pirmās vietas ieguvējs Andris Radziņš

Junioru (U18) ieskaitē pirmais Roberts Poriņš, otrajā vietā Madars Dīriņš un trešais ātrākais juniors rallija supersprintā šogad ir Māris Millers.

LR 2016. gada rallijsprinta čempionāta kopvērtējumā grupā  1600 tika apbalvoti pirmās vietas ieguvēji Kaspars Kols un Zintis Kols.

Uzvaru 2WD Open vērtējumā izcīnīja Zigurds Kalniņš un Renārs Salaks, otrie  – Ruairi Bells  un Edgars Svencis.

Trešajā vietā 2WD Open Uldis  Lepiksons un Ainārs Šteinbergs. Ar klusuma brīdi tika godināta šopavasar traģiski bojā gājušā ekipāžas stūrmaņa Artūra Brūna piemiņa.

4WD vērtējumā par uzvarētājiem kļuva Mareks Švarcs-Švampāns un Armands Lūkins, otro vietu ieņemot Mikum Neško un Mārtiņam Briedim, pjedestāla trešais pakāpiens šogad Vigo Rubenim un Kristapam Eglītem.

Grupā 4WD Open uzvarētāji ir Ronalds Baldiņš un Ingars Sakne, otrie Dmitrijs Feofanovs un Maksims Gordjuškins, trešajā vietā ierindojās Ingus Eislers un Mārtiņš Tūters

Klasikas kausā uzvara 2016. gada sezonas kopvērtējumā Jānim Grīnbergam un Jānim Strazdiņam, aiz viņiem Andris Vovers un Uldis Augulis, kā arī Guntars Brauns un Aldis Hanzens.

Junioru Kausu saņēma Ruairi Bells un Daņila Belokoņs.

Komandu vērtējumā pirmā vieta ASRT komandai, bet otrie – Lietuvas Mažeikių auto sporto klubas.

Apbalvošanas pasākumā tika sveikts sportists, kas šogad saņēmis augstāko apbalvojumu – par Latvijas sporta meistaru autosportā ir kļuvis Valts Zvaigzne.

Čempionu goda nosaukumu 2016. gada LAF SAK disciplīnās ir izcīnījuši Lauris Ozerovs, Varis Žentiņš, Zigurds Kalniņš, Renārs Salaks, Ingars Sakne, Ronalds Baldiņš, Mareks Švarcs-Švampāns, Armands Lūkins, Raivis Galviņš, Valts Zvaigzne.

Savukārt par sporta meistaru kandidātiem ir kļuvuši Lauris Ozerovs, Zigurds Kalniņš, Renārs Salaks, Ingars Sakne, Ronalds Baldiņš, Raivis Galviņš.

Info: Dace Janova, LAF SAK preses sekretāre

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool