Zviedrijas WRC posmā startēs Markuss Gronholms

15/01/2019 |

Foto: wrc.com

Divkārtējais WRC čempions Markuss Gronholms apstiprinājis, ka februārī startēs pasaules rallija čempionāta posmā Zviedrijā. Pieredzējušais soms uz starta izies ar “Toyota Yaris WRC” automašīnu.

Savā garajā karjerā Gronholms Zviedrijas rallijā startējis 16 reizes, piecreiz arī spējis uzvarēt. Savukārt pēdējo reizi WRC sacensībās sportists piedalījās 2010. gadā, kad startēja tieši Zviedrijā, bet pēdējo pilno pasaules čempionāta sezonu aizvadīja 2007. gadā, kopvērtējumā gūstot otro vietu.

2019. gada Zviedrijas rallijā Gronholms startēs ar “Toyota Yaris WRC” automašīnu, taču nevis rūpnīcas komandas, bet gan paša vadītās vienības “GRX Team” sastāvā. Gronholma stūrmanis būs viņa ilggadējais stūrmanis Rimo Rautiainens.

Šogad Zviedrijas posms būs īpašs ar to, ka tajā startēs ne viens vien bijušais WRC čempions. Uz starta izies arī Sebastjēns Lēbs, kurš pilotēs “Hyundai i20 Coupe WRC”, un Peters Solbergs, kurš brauks vēsturisko mašīnu ieskaitē.

Zviedrijā startēs arī latviešu Mārtiņa Seska un Krišjāņa Caunes ekipāža, kuri ar “Ford Fiesta R2T” startēs “Junior WRC” klases ieskaitē. WRC2 klasē redzēsim Latviju pārstāvošo Nikolaju Grjazinu, kurš brauks ar “Škoda Fabia R5”. Arī Latvijā karjeru sākušais Kalle Rovanpera ar “Škoda Fabia R5” būs redzams ātrumposmos.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool