Žala/Mālnieks uzvar “Samsonas Rally Rokiškis”

12/08/2019 |

Foto: NJFoto

Ar Vaidotas Žalas un Andra Mālnieka ekipāžas uzvaru nedēļas nogalē noslēdzās Lietuvā notikušās autorallija sacensības “Samsonas Rally Rokiškis”, otro vietu gūstot Jānim Vorobjovam un Ivo Pūķim, kamēr Mārtiņš Sesks ar Māri Kulšu izstājās tehnisku problēmu dēļ.

Rokišķu apkaimē notikušajā rallijā sportistiem divās dienās bija jāaizvada 16 ātrumposmi, kuru kopējais garums sastādīja 93.81 kilometrus. 13 dopos labākos laikus sasniedza Žala/Mālnieks ar “Škoda Fabia R5” automašīnu, finišā tuvākos sekotājus pārspējot par vairākām minūtēm.

Vienā ātrumposmā ātrākie bija Vorobjovs/Pūķis, kuri uz starta izgāja ar “Vorobjovs Racing” radīto “Mitsubishi Mirage” – viņiem otrā vieta sacensību kopvērtējumā. Atpaliekot sešas sekundes, trešajā vietā ierindojās mājinieki Giedrs Notkus un Daļus Strižans ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Tobrīd atrodoties otrajā pozīcijā, stūres pastiprinātāja problēmu dēļ sacensības bija spiesti pārtraukt Sesks/Kulšs, kuri pirmo reizi startēja ar “Neiksans Rallysport” radīto pilnpiedziņas prototipu “Ford Fiesta NRC”. Vienā ātrumposmā viņiem pirms tam izdevās uzvarēt.

“Atrodoties kopvērtējuma otrajā vietā, izstājāmies,” sacīja Mārtiņš Sesks. “Stūres pastiprinātāja defekts – tad ir, tad nav, pārāk riskanti būtu turpināt. Nav iespējams nākamos trīs ātrumposmus nobraukt pienācīgā ātrumā. Pilnīgi noteikti sakām lielu paldies “Neiksans Rallysport” komandai par doto iespēju piedalīties rallijā un izbaudījām šī rallija 13 ātrumposmus, sadarbību ar mehāniķiem, iepazināmies ar Latvijā radītu auto, kas jau ir īpaši. 🇱Vēl nedaudz pacietības un Latvijā ražotais sporta auto varēs konkurēt Baltijas valstu čempionātos ar Eiropas ražotājiem. Paldies arī Māris Kulšs, trīs gadus nebijām kopā braukuši, un šis mums bija foršs piedzīvojums.”

“Samsonas Rally Rokiškis 2019” rezultāti:

Vieta Valsts Ekipāža Auto
Komanda
Rezultāts
1. flagflag Vaidotas Žala / Andris Mālnieks  Škoda Fabia R5
Agrorodeo
1:08:48.5
2. flagflag Jānis VorobjovsIvo Pūķis  Mitsubishi Mirage RS Proto Evo II 
Vorobjovs Racing
+2:17.0
3. flagflag Giedrius Notkus / Dalius Strižanas Mitsubishi Lancer Evo IX 
ASK Autorikona
+2:23.5
4. flagflag Martynas Samsonas / Ervinas Snitkas BMW M3X E46 
Samsonas Motorsport
+3:56.8
5. flagflag Patrick O’Brien / Stephen O’Brien Mitsubishi Lancer Evo X 
Samsonas Motorsport
+6:07.5
6. flagflag Justas Tamašauskas / Vaidas Šmigelskas BMW M3 E46 Compact 
VšĮ Būkime drauge
+7:09.1
7. flagflag Jakub Greguła / Grzegorz Dachowski Subaru Impreza STi N15 
Subaru Poland Rally Team
+8:06.9
8. flagflag Robert Virves / Rasmus Vesiloo Ford Fiesta R2T
OT Racing
+11:21.5
9. flagflag Gregor Jeets / Kuldar Sikk Ford Fiesta R2T19 
Tehase Auto
+11:30.9
10. flagflag Damir Yakvashev / Viktor Pozern BMW 318 Ti Compact 
+12:00.1
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool