Vorobjovs un Pūķis kļūst par Lietuvas čempioniem rallijā

30/09/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Izcīnot uzvaru noslēdzošajā sezonas posmā, par Lietuvas rallija čempioniem 2017. gadā izdevies kļūt Jānim Vorobjovam un Ivo Pūķim. Pilotam tas ir ceturtais, bet stūrmanim – pirmais tituls Lietuvā.

“Rally Classic Druskininkai” sacensībās bija jāveic deviņi ātrumposmi. Vorobjova/Pūķa ekipāža, kas startēja ar “Mitsubishi Mirage”, pēc pirmā ātrumposma bija tikai ceturtajā vietā, pēc otrā dopa pacēlās uz trešo pozīciju, pēc ceturtā bija jau otrā, savukārt vadībā nonāca pēc septītā laika ieskaites brauciena.

Finišā Vorobjovs ar Pūķi tuvākā sekotāja Vitauta Šveda (“Mitsubishi Lancer Evo X”) ekipāžu uzveica ar 36 sekunžu pārsvaru, tikmēr trešo vietu ieguva sākotnējais līderis Giedrs Notkuss (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kurš finišēja 41 sekundi aiz uzvarētājiem.

Vorobjovs ar Pūķi kļuvuši par Lietuvas čempioniem LARC3 grupā, tāpat viņiem pārliecinošs triumfs 4WD vērtējumā.

Rolandam Jaunzemam un Edgaram Svencim (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) šajā rallijā izdevies tikt pie piektās vietas.

Daņila Belokoņs un Toms Freibergs (“Ford Fiesta R2”) sacensības uzsāka ar cerību kļūt par Lieuvas vicečempioniem savā klasē. Ekipāža sacensības nenoslēdza, jo izstājās pēc iebraukšanas grāvī, tāpat arī nav iegūta cerētā otrā vieta čempionātā.

REZULTĀTI

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool