Vorobjova/Pūķa ekipāža Lauzicas ralliju noslēdz 7. vietā

05/11/2017 |

Foto: rallyebild.de

Otrajā sacensību dienā saskaroties ar tehniskām problēmām, septīto vietu Vācijā notikušajā Lauzicas rallijā šajā nedēļas nogalē izcīnījusi latviešu Jāņa Vorobjova un Ivo Pūķa ekipāža. Uz starta stājās arī Ards Ķiņķeris un Didzis Kalnietis, taču arī viņi finišu nesasniedza.

Jau vēstīts, ka šogad “ADMV Lausitz Rallye 2017” norisinās jau 20. reizi. Sacensības reizē ir sestais posms “Central Rally Trophy” un “Baltic Rally Trophy” seriālos, kā arī “Schotter Cup” devītais posms. Pirmajā šī grants rallija dienā braucēji veica četros ātrumposmos, bet vēl astoņi sekoja sestdien.

Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis uz Lauzicas ralliju devās ar “Mitsubishi Lancer Evo X” automobili un pirmo sacīkšu dienu pabeidza piektajā vietā, pavisam nedaudz zaudējot ceturtajā vietā esošajai ekipāžai, kamēr tuvākos sekotājus apsteidza jau par pusminūti. Turpinājums tik veiksmīgs nebija, bet finišu sasniegt izdevās un arī izcīnīt vietu pirmajā desmitniekā.

Jau rallija piektajā ātrumposmā Vorobjova/Pūķa automašīnai tika norauta aizmugurējā pusass, bet 11. ātrumposmā – priekšējā pusass. Jau pēc piektā dopa latvieši atrkita uz septīto pozīciju, ko saglabāja līdz finišam. Labāko rezultātu Lauzicas rallijā sportisti sasniedza 14.03 km garajā devītajā ātrumposmā, kur ierindojās ceturtajā vietā.

Ards Ķiņķeris/Didzis Kalnietis uz starta stājās ar “Renault Clio II” automašīnu. Pirmajā sacīkšu dienā viņi pēc veiktiem četriem ātrumposmiem atradās 63. pozīcijā, bet sestdienas pirmajā ātrumposmā izstājās.

Par uzvarētāju kļuva norvēģis Anderss Grondals (“Ford Fiesta R5”), kurš otrajā sacīkšu dienā spēja atrauties no Matiasa Kāles (“Škoda Fabia R5”), uzveicot mājinieku par 22 sekundēm. Zaudējot uzvarētājam divas minūtes, trešo vietu guva Bavārijas Princis Alberts no Turnu un Taksisu dzimtas  (“Škoda Fabia R5”).

Lauzicas rallija rezultāti:

Vieta Pilots Marka Auto Rezultāts
1. Anders Grøndal icon Ford Fiesta R5 1:39:55.5
2. Matthias Kahle icon Škoda Fabia R5  +22.0
3. Albert  von Thurn und Taxis icon Škoda Fabia R5  +2:03.5
4. Jaroslav Orsák icon Ford Fiesta R5  +2:46.4
5. Carsten Mohe icon Ford Fiesta R5  +4:13.2
6. Kristian Poulsen icon Škoda Fabia R5 +4:49.8
7. Jānis Vorobjovs icon Mitsubishi Lancer Evo X +5:13.6
8. Hermann Gassner n icon Mitsubishi Lancer Evo X +7:25.6
9. Daniel Chwist icon Hyundai i20 R5  +8:21.4
10. Michael Sørensen icon Škoda Fabia S2000  +9:27.4

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool