Video: Velsā avarē Olivers Solbergs un vairākas WRC ekipāžas

08/10/2019 |

Pasaules rallija čempionāta Velsas posmā, kas norisinājās iepriekšējās nedēļas nogalē, vairāki vadošie braucēji piedzīvoja avārijas. Dažiem no viņiem paveicās vairāk, citiem mazāk. Starp tiem, kam negadījums beidzās ar izstāšanos, bija arī Latvijas rallija šīs sezonas čempions Olivers Solbergs, kurš piedzīvoja debiju pasaules čempionātā, taču vienā no epizodēm nenovaldīja savu R5 klases auto.

Latvijā Solbergs kļūdas pieļauj reti, taču debija pasaulē bija krietni sarežģītāka – 21. ātrumposmā viņš izslīdēja no trases un auto apmeta kūleni.

Vienu no iespaidīgākajiem negadījumiem piedzīvoja “Toyota” rūpnīcas WRC braucējs Jari-Mati Latvala, kurš līkumā uz šaura ceļa aizķēra ārmalu, mašīna palēcās un vairs uz riteņiem noturēties nebija iespējams.

Iespaidīga avārija arī “Hyundai” pilotam Kreigam Brīnam, kurš uz slidenas trases nespēja noturēties trajektorijā un ielidoja grāvi, uzmetot vairākus kūleņus. Pēc notikušā vēlāk viņš sacīkstes gan atsāka un pat iekļuva pirmajā desmitniekā.

“M-Sport” braucējam Tēmu Suninenam plaša sānslīde kādā līkumā beidzās ar uztriekšanos valnim un efektīgu izlidošanu no trases.

Avāriju video:

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool