Vācijas rallija čempionāta labākais braucējs karjeru turpinās ERC

08/12/2017 |

Foto: publicitātes

Aizvadīto divu rallija sezonu Vācijas čempions Fabians Kreims nolēmis spert nākamo soli savā karjerā un 2018. gadā startēt Eiropas rallija čempionātā (ERC). Iespējams, viņš būs viens no pretendentiem uz uzvarām.

Šogad jaunizveidotajā “ERC Junior U28” klasē titulu guva vācietis Marijans Grībels, kurš startēja ar “Škoda Fabia R5” automašīnu. Nākamgad viņa pēdās sekos Kreims, šajā klasē pārstāvot spēcīgo “Škoda Auto Deutschland” komandu, kas Eiropas čempionātā atgriezīsies pēc trīs gadu prombūtnes. Viņa stūrmanis būs Franks Kristians, kuram jau ir pieredze Eiropas čempionātā – iepriekš viņš braucis kopā ar Zepu Vīgandu.

“Tagad, kad esam veiksmīgi aizstāvējuši titulu Vācijas čempionātā, lūkojamies jauna izaicinājuma virzienā Eiropas čempionātā,” stāsta 25 gadus vecais Kreims.

Kreims jau trīs sezonas startējis ar “Škoda Fabia R5”, līdz ar to šī mašīna viņam nav sveša. Iepriekš viņš tikai divreiz piedalījies ERC posmos, pērn Čehijā notiekošajā “Barum Czech Rally Zlín” izcīnot piekto vietu absolūtajā ieskaitē. Šogad Vācijas čempionātā viņš uzvarēja piecos posmos no astoņiem.

Lai gan Kreims vairāk guvis pieredzi asfalta sacīkstēs, arī grants segums viņam problēmas nesagādā, par ko liecina 2016. gadā iegūtais vicečempiona tituls Āzijas-Klusā okeāna zonas rallija čempionātā (APRC).

Izmantotie resursi:
www.fiaerc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool