Uz starta “Rally Estonia” būs arī jaunais “Škoda Fabia R5 Evo”

Drīzumā gaidāmajās sacensībās “Shell Helix Rally Estonia” uz starta izies arī ekipāža ar jauno “Škoda Fabia R5 Evo” automašīnu, kas rallija trasēs parādījās vien nesen.

Somu duets Ēriks Pietarinens/Juhana Raitanens pagājušajā gadā kļuva par “Rally Estonia” uzvarētājiem R5 klasē, triumfēja WRC2 pasaules čempionāta posmā “Rally Finland”, kā arī kļuva par Somijas čempioniem. Tā bija viņu pirmā sezona ar R5 klases mašīnu. Šogad viņi atkal stāsies uz starta Igaunijā un noteikti būs vieni no savas klases favorītiem.

“Škoda Fabia R5 Evo” automobilis trasē redzams vien neilgu laiku – pasaules rallija čempionātā ar to pirmo reizi tika startēts vien šī mēneša sākumā notikušajā Portugāles posmā, kad WRC2 PRO kategorijā pirmajās divās vietās finišēja “Škoda Motorsport” rūpnīcas braucēji Kalle Rovanpera un Jans Kopeckis.

Pietarinens tikmēr šogad turpina startēt WRC2 čempionātā ar “TGS Worldwide” sagatavotu “Škoda Fabia R5” automašīnu – līdz šim aizvadīti divi posmi, Zviedrijā piedzīvojot avāriju, bet Portugālē gūstot ceturto vietu. Tāpat soms startē ADAC “Opel Rallye” kausa izcīņā, kur ir kopvērtējuma vadībā.

Kamēr Pietarinens/Raitanens “Rally Estonia” startēs ar “Škoda Fabia R5 Evo”, jau ziņots, ka “M-Sport” komandas sastāvā ar jauno “Ford Fiesta R5” brauks WRC pilots Tēmu Suninens.