“Toyota” dod iespēju Raikonenam veikt WRC testus

28/06/2018 |

Foto: wrc.com

Pasaules rallija čempionāta komandas “Toyota” vadītājs Tomijs Makinens ir gatavs sagatavot WRC mašīnu Kimi Raikonenam, ja sportists vēlēsies izmēģināt savus spēkus testos. Jau iepriekš aizkulisēs klīda baumas par Raikonena iespējamo atgriešanos čempionātā.

Kļuvis zināms, ka “Ferrari” komanda 2019. gada sezonā sastāvā plāno iekļaut savu attīstības programmas pilotu Šarlu Leklēru, kurš pašlaik smeļas pieredzi “Sauber” vienības sastāvā, visai labi aizvadot pirmo sezonu “Formulā 1”. Tas nozīmētu, ka Raikonens būtu spiests pamest komandu.

Respektablais portāls “Motorsport.com”, atsaucoties uz uzticamu avotu, ziņo, ka Raikonena iespējamā atgriešanās rallijā ir pat ļoti iespējama. Arī Makinens apstiprina, ka ir ieinteresēts.

“Vēl viņš nekādus testus nav veicis, bet kāpēc gan, lai tas nenotiktu?” sacīja četrkārtējais WRC pasaules čempions. “Ja viņš gribētu braukt ar mūsu mašīnu, es viņam to ļautu, bez jautājumiem.”

Makinens jau sadarbojās ar Raikonenu 2009. gadā, kad sportists gatavojās startam Somijas WRC rallijā, līdz ar to abi ir labi pazīstami. Vēlāk, 2010. un 2011. gadā Raikonens aizvadīja pilnas sezonas pasaules rallija čempionātā.

“Es zinu, kā viņš brauc,” stāsta Makinens. “Viņš brauc ļoti labi, viņš nav pārgalvīgs.”

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool