Tanaks pametīs “Toyota” un pievienosies “Hyundai” komandai

25/10/2019 |

Foto: Motorsport.com

Pasaules rallija čempionāta līderis Ots Tanaks šīs sezonas izskaņā pametīs savu pašreizējo komandu “Toyota”, lai jau 2020. gadā startētu “Hyundai” sastāvā, vēsta britu izdevums “Autosport”.

Neskaidrības par Tanaka nākotni bija jau kopš vasaras sākuma un jau kādu laiku baumoja par viņa iespējamo pāriešanu uz “Hyundai”. Pēc tam spekulācijas pierimās, lai gan igauņu pilots joprojām nesteidzās pagarināt līgumu ar savu pašreizējo vienību, taču pēdējās nedēļas laikā tās atkal uzvirmoja no jauna.

Spānijas rallija laikā, kas norisinās šajā nedēļā, vai īsi pirms tam Tanaks esot parakstījis līgumu ar “Hyundai” un jau nākamajā sezonā pārstāvēs Dienvidkorejas autoražotāja rūpnīcas komandas krāsas, lai gan šobrīd sportists atsakās komentēt šo ziņu, sakot, ka pilnībā koncentrējas dalībai sacensībās. Arī “Hyundai” to neapstiprina, acīm redzot plānojot to darīt “svinīgākos” apstākļos.

Lai gan Tanaks ir čempionāta līderis un jau šonedēļ viņam ir visai lielas izredzes nodrošināt pirmo WRC titulu karjerā, sezonas laikā “Toyota Yaris WRC” automašīnu arī nomocījušas dažādas tehniskas problēmas, kas varētu būt bijis par galveno iemeslu šāda lēmuma pieņemšanai, raksta “Autosport”.

“Hyundai” uz nākamo gadu jau ir līgums ar Tjerī Noivilu, kamēr Danijs Sordo un Sebastjēns Lēbs dalīs trešo mašīnu. Šogad sastāvā startē arī Andreass Mikelsens un Kreigs Brīns, kuri tagad visdrīzāk būs spiesti meklēt citu komandu. “Toyota” tikmēr pagaidām ir līgum uz 2020. gadu vien ar šīs sezonas WRC2 PRO čempionu Kalli Rovanperu.

Izmantotie resursi:
www.autosport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool