SRT komanda pēdējā ātrumposmā Itālijā izcīna otro vietu

Latviešu komanda “Sports Racing Technologies” (SRT) ar braucējiem Nikolaju Grjazinu un Jaroslavu Fjodorovu veiksmīgi aizvadījusi rallija sacīkstes Itālijā, izcīnot augsto otro vietu, kas turklāt tika “izrauta” pēdējā ātrumposmā.

“Rally Internazionale del Casentino 2018” nebija Itālijas rallija čempionāta posms, bet pulcēja daudzas spēcīgas ekipāžas. Sacensību ietvaros Bibjenas pilsētas apkaimē sportistiem bija jāaizvada desmit asfalta ātrumposmi, kuru kopējais garums sastādīja 145 kilometrus.

Grjazina ekipāža, kas uz starta stājās ar “Škoda Fabia R5” automobili, sacensības uzsāka pieticīgi, sasniedzot desmito rezultātu pirmajā ātrumposmā, taču jau nākamajā prata uzvarēt, paceļoties uz otro pozīciju. Trešajā ātrumposmā atkal tikai 15. rezultāts un atkrišana uz septīto pozīciju, bet turpinājumā izdevās uzvarēt vēl trīs ātrumposmos un pakāpeniski celties arvien augstā. Uzvarot noslēdzošajā ātrumposmā, Grjazins un Fjodorovs no ceturtās vietas rallija kopvērtējumā pacēlās uz otro.

Rallijā uzvarēja itālis Alesandro Re (“Škoda Fabia R5”), kuram Grjazins zaudēja 12 sekundes. SRT ekipāžai tikmēr par piecām sekundēm izdevās pārspēt franču pilotu Pjēru Kampanu (“Škoda Fabia R5”), kurš izcīnīja trešo vietu.