Sesks/Francis “Rally Wartburg” piedzīvo avāriju no pirmās pozīcijas

28/07/2018 |

Foto: Facebook.com/AutosportaAkademija

Mārtiņa Seska un Renāra Franča duets šīs nedēļas nogalē stājās uz starta Vācijas rallija čempionāta piektajā posmā “Rallye Wartburg 2018”, turpinot krāt pieredzi braukšanā pa asfalta ceļiem. Lai gan uzvara bija tuvu, nācās samierināties ar avāriju un izstāšanos.

Sacīkstes sākās jau piektdien, kad sportisti veica pirmos piecus ātrumposmus. “ADAC Opel Rallye Junior Team” komandu pārstāvošie Sesks/Francis visai spēcīgā konkurencē sevi pierādīja ļoti labi, uzstādot labākos rezultātus visos dienas ātrumposmos. Piektdienas izskaņā viņu pārsvars pār tuvāko sekotāju, komandas biedru Tomu Kristensonu, kurš arī startēja ar “Opel Adam R2” automašīnu, sasniedza jau 30 sekundes.

Sestdien Sesks/Francis uzvarēja sestajā ātrumposmā un pārsvaru pār Kristensona ekipāžu palielināja līdz 32 sekundēm. Diemžēl septītajā ātrumposmā ekipāža nespēja iegriezties vienā no līkumiem, kā rezultātā ieslīdēja grāvī. Lai gan ar sportistiem viss ir kārtībā, sacīkstes turpināt nebija iespējams. Kopumā rallijā bija jāaizvada 13 ātrumposmi.

“Pirms tam bija tunelī L2, braucām šo dienu laikā kādu astoto reizi, nedaudz neprecīzi iegriezu, bija slidenāks kā parasti un atsitāmie pret apmali,” avārijas apstākļus apraksta Mārtiņš Sesks. “Vēlāk, pēc pārsimts metriem krustojumā nevarēja iegriezt un ieslīdējām grāvī.”

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool