Seska/Franča ekipāža izstājas no Vācijas WRC rallija

17/08/2018 |

Foto: Facebook.com/AutosportaAkademija

Jau sacensību sākumā no pasaules rallija čempionāta (WRC) posma Vācijā bijuši spiesti izstāties Mārtiņš Sesks un Renārs Francis, jo mašīnai gadījās tehniskas problēmas.

Pirmo WRC posmu karjerā Sesks/Francis uzsāka ar otro vietu RC4 klasē ceturtdienas vakarā notikušajā superspeciālajā ātrumposmā.

Otrajā ātrumposmā šodien Seska ekipāža uzrādīja trešo rezultātu, bet trešajā ātrumposmā bija otrā ātrākā, tobrīd atrodoties trešajā pozīcijā kopvērtējumā. Tiesa, sportisti saņēma desmit sekunžu sodu par laika kontroles kavēšanu.

Nākamais ātrumposms izrādījās pavisam neveiksmīgs – tehniskas ķibeles piemeklēja “Opel Adam R2” sacīkšu automobili, kā rezultātā Seskam un Francim nācās izstāties. Komanda cenšas noskaidrot, kas tieši vainojams pie šīs izstāšanās.

“Debija pasaules čempionātā nav iesākusies pārāk veiksmīgi,” saka Mārtiņš Sesks. “Neraugoties uz problēmām ar bremzēm, spējām parādīt diezgan konkurētspējīgus rezultātus rallija pirmajos trīs ātrumposmos. Un tomēr, esam spiesti izstāties tehnisku problēmu dēļ.”

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool