Seska ekipāža aizvada testu dienu “Neiksans Rallysport” komandā

08/08/2019 |

Foto: Neiksans Rallysport

Gatavojoties šonedēļ Lietuvā gaidāmajām rallija sacīkstēm “Samsonas Rally Rokiškis”, testu dienu Māra Neikšāna “Neiksans Rallysport” komandā aizvadījusi Mārtiņa Seska un Māra Kulša ekipāža. Kā zināms, jaunais un talantīgais pilots šonedēļ pirmo reizi sacīkstēs startēs ar Latvijā tapušo “Ford Fiesta NRC” pilnpiedziņas automašīnu.

Jūlijā Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally di Roma Capitale” Mārtiņš Sesks pilotēja “Škoda Fabia R5” automašīnu, savukārt pagājušās nedēļas nogalē ar priekšpiedziņas “Ford Fiesta R2T19” startēja pasaules čempionāta sacensībās “Neste Rally Finland”. Tagad jau trešās sacensības pēc kārtas viņš aizvadīs pie atšķirīgas mašīnas stūres.

“Ir veikts vērtīgs skaits treniņu kilometru ar “Ford Fiesta NRC”,” stāsta Mārtiņš Sesks. “Šodien man blakus bija trīs dažādi speciālisti: Māris Neikšāns, Māris Kulšs un Uldis Briedis. Dienas sākumā bija jāpierod, šī mašīna ir citādāka nekā tās, ar ko esmu braucis. Bija jāpielāgojas. Daudz atšķirību no “Škoda Fabia R5″, bet diezgan ātri apradu. Šī Latvijā būvētā mašīna ir darbīga – amortizatori ļoti iesēžas, atsēžas, ir ļoti atsaucīgi. Dienas garumā daudz laika veltījām auto regulēšanai: mašīnas augstums, amortizatori – domājam, ka šobrīd ar Māri un Uldi esam atraduši, mūsuprāt, labāko risinājumu, cik nu vienas dienas laikā tas ir iespējams. Katras izmaiņas ir ļoti jūtamas. Ar vairākiem treniņiem un ilgāku darba procesu ir iespējams atrast risinājumu tuvu ideāliem braukšanas apstākļiem. Ar šo mašīnu ir iespējams ļoti daudz strādāt.Prieks, ka dienas beigās jau sāku izjust auto nianses un valdīju pār mašīnu.”

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool