“Rally Estonia” startēs arī “M-Sport” pilota Evansa ekipāža

06/06/2019 |

Foto: M-Sport

Šovasar gaidāmajās autosacīkstēs “Shell Helix Rally Estonia 2019”, kas vienlaikus būs arī Latvijas rallija čempionāta ieskaites posms, dalību apstiprinājusi vēl viena WRC ekipāža – Elfins Evanss un Skots Martins no “M-Sport” rūpnīcas komandas.

Jau ziņots, ka šogad “Rally Estonia” oficiāli piešķirts WRC reklāmposma statuss, turklāt, tā kā tas norisināsies neilgi pirms pasaules čempionāta Somijas posma, aicinātas startēt ir arī WRC ekipāžas. Iepriekš dalību jau apstiprināja Esapeka Lapi no “Toyota” vienības, kā arī Andreass Mikelsens no “Hyundai”.

“M-Sport” ir jau trešā rūpnīcas vienība, kas paziņojusi par dalību “Rally Estonia”. Uz starta ar jaunākā modeļa “Ford Fiesta WRC” automobili stāsies britu pilots Elfins Evanss, kurš šobrīd ieņem augsto ceturto vietu pasaules rallija čempionāta kopvērtējumā.

Šosezon Evanss divreiz kāpis uz pjedestāla WRC posmos, izcīnot trešo vietu Meksikā un Korsikā. Visā karjerā viņš ieguvis deviņus pjedestālus, vienreiz arī uzvarējis, kas notika 2017. gada Velsas rallijā.

Kamēr Evansam tas būs pirmais starts Igaunijas rallijā, viņa stūrmanis Martins iepriekš te braucis jau trīsreiz, pagājušajā reizē pērn kopā ar Kreigu Brīnu, kad tika gūta trešā vieta. “M-Sport” komandai šis būs pirmais starts Igaunijā, lai gan 2017. gadā valsts dienvidos komanda jau veica testu braucienus. Toreiz pie auto stūres sēdās arī Evanss, nedaudz iepazīstot turienes ceļus.

Līdz “Shell Helix Rally Estonia 2019” sākumam vēl atlicis vairāk nekā mēnesis – sacensības notiks no 12. līdz 14. jūlijam Otepes apkaimē.

Izmantotie resursi:
www.rallyestonia.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool