“Rally Estonia” jau pieteikušies WRC piloti Mikelsens un Lapi

08/05/2019 |

Foto: wrc.com

Šovasar Igaunijā gaidāmajās rallija sacensībās “Rally Estonia”, kas būs arī Latvijas čempionāta ieskaites posms, dalību apstiprinājušas jau divas spēcīgas WRC ekipāžas – uz starta izies “Citroen” pilots Esapeka Lapi un “Hyundai” pārstāvis Andreass Mikelsens.

Pasaules rallija čempionāta reklāmsacensību statusā esošais “Shell Helix Rally Estonia” norisināsies no 12. līdz 14. jūlijam Igaunijas dienvidos. Tā arī būs laba sagatavošanās pasaules čempionāta sacensībām “Rally Finland”, kas nedaudz vēlāk risināsies Somijā, līdz ar to uz starta stāsies vairākas WRC ekipāžas.

Dalību jau apstiprinājuši “Citroen Total World Rally Team” rūpnīcas braucēji Esapeka Lapi un Janne Ferms, kuri cīņā dosies ar “Citroen C3 WRC” automašīnu. Iepriekš viņi “Rally Estonia” jau startēja 2014. gadā, kad ar S2000 klases auto ieguva piekto vietu. Pasaules rallija čempionātā šogad somu ekipāža ieguva otro vietu Zviedrijas posmā, bet kopvērtējumā ir astotā.

Tāpat sacensībām dalību apstiprinājuši Andreass Mikelsens un Anderss Jēgers-Amlands no “Hyundai Motorsport” komandas. Norvēģi uz starta izies ar “Hyundai i20 Coupe WRC” automašīnu, bet Igaunijā cīņu aizvadīs pirmo reizi karjerā. Pasaules čempionātā arī Mikelsena ekipāžai šogad labākais sniegums ir otrā vieta, kas izcīnīta Argentīnā, bet kopvērtējuma tabulā sportisti ierindojas sestajā vietā.

Izmantotie resursi:
www.rallyestonia.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool