WRC pilots Brīns uzvar ledus sacīkstēs Itālijā

12/01/2021 |

Foto: icechallenge.it

Nedēļas nogalē Itālijas slēpošanas kūrortā Livinjo tika aizvadītas ledus autosacīkstes “The Ice Challenge”, kurās piedalījās arī pasaules rallija čempionāta dalībnieks Kreigs Brīns. Īru sportists uzvarēja bagiju klasē. Tikmēr Francijā notikuši kārtējie “Trophee Andros” posmi.

“The Ice Challenge” seriāla sacīkstes tika aizvadītas Gjačiodromo trasē. Itālijas ledus čempionāta ietvaros notika pirmie divi posmi.

Kopējā ieskaitē pirmajā posmā uzvaru izcīnīja Andreā Bormolini (“Škoda Fabia”), bet otrajā posmā pirmais bija Korado Pincano (“Škoda Fabia”). Tikmēr “Hyundai Motorsport” rallija vienības pilots Kreigs Brīns sēdās SxS bagijā, pārliecinoši spēja konkurēt ar tiem, kas šādu tehniku pilotē daudz biežāk un abos posmos uzvarēja “Class 12” ieskaitē.

“Bija ļoti interesanti,” viņš sacīja pēc sacensību finiša. “Trase bija ļoti patīkama un tehniska, bet diena saulaina. Uzvara bija mans mērķis.”

Šosezon “The Ice Challenge” ietvaros notiks vēl divi posmi.

Tikmēr “Trophee Andros” ietvaros nedēļas nogalē Isolā notika trešais un ceturtais seriāla posms. Pirmajā no tiem vadošās “Elite Pro” klases superfinālā un arī posma summā triumfēja pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Žans-Baptists Dubūrs (“Renault Zoe”), kamēr otrajā pārākie bija kādreizējie “Formula 1” braucēji – superfinālā triumfēja Olivjē Paniss (“DRP AS 01”), bet par posma kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Franks Lagorss (“Andros Sport AS01”).

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool