Tanaks saslīd, vadību Argentīnas posmā pārņem Noivils

27/04/2019 |

Foto: Hyundai Motorsport

Otam Tanakam saslīdot dienas noslēdzošajā ātrumposmā, par Argentīnas rallija līderi piektdienas izskaņā kļuva Tjerī Noivils. Starp vadošajām ekipāžām gan šobrīd saspringta cīņa par uzvaru.

Priekšpusdienā notika trīs no plānotajiem četriem ātrumposmiem, jo garāko no tiem (29.85 km) atcēla – lietus bija pārāk sabojājis ceļu, kas veda uz šo dopu. Sākotnēji vadību saglabāja ceturtdien notikušā superspeciālā ātrumposma uzvarētājs Tanaks no “Toyota” vienības, bet pēc tam vadību pārņēma viņa komandas biedrs Kriss Mīke.

Pēc servisa parka apmeklējuma notika vēl trīs ātrumposmi. Pirmajos divos no tiem labākos rezultātus sasniedza Tanaks, paceļoties uz pirmo vietu, kamēr tuvākais sekotājs Noivils (“Hyundai”) tobrīd zaudēja 11 sekundes, vēl pēc četrām sekundēm sekoja Sebastjēns Ožjē (“Citroen”), bet Mīke jau bija atkritis uz ceturto pozīciju. Pēdējā ātrumposmā salūzušas pusass dēļ neilgi pirms finiša Tanaka auto saslīdēja, kā rezultātā viņš zaudēja laiku un arī līderpozīciju.

Pirms sestdienas ātrumposmiem līderis ir Noivils, kuram 11 sekundes zaudē Ožjē, bet pusotru sekundi tālāk, trešajā vietā seko Tanaks.

WRC2 PRO klasē pārliecinošā vadībā “Citroen” rūpnīcas pilots Madss Ostbergs, kurš iespraucies pirmajā desmitniekā kopējā ieskaitē, bet WRC2 ieskaitē, kur piektdien avāriju piedzīvoja vairākkārtējais Eiropas čempions Kajetans Kajetanovičs, ar lielu pārsvaru līderis ir Pedro Hellers.

Sestdien Argentīnā jāveic septiņi ātrumposmi, bet pēdējie trīs norisināsies svētdien.

Argentīnas rallija rezultāti pēc SS8:

Vieta Valsts Pilots Auto Rezultāts
1.
flag Tjerī Noivils Hyundai i20 Coupe WRC 1:11:13.9
2.
flag Sebastjēns Ožjē Citroën C3 WRC +11.9
3.
flag Ots Tanaks Toyota Yaris WRC +13.4
4. flag Kriss Mīke Toyota Yaris WRC +28.1
5.
flag Andreass Mikelsens Hyundai i20 Coupe WRC +29.4
6.
flag Elfins Evanss Ford Fiesta WRC +38.2
7.
flag Danijs Sordo Hyundai i20 Coupe WRC +41.1
8.
flag Jari-Mati Latvala Toyota Yaris WRC +1:13.6
9.
flag Tēmu Suninens Ford Fiesta WRC +1:59.2
10.
flag Madss Ostbergs Citroën C3 R5 +6:11.1
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool