“Hyundai” komanda iesaistās cīņā par Tanaku

04/07/2019 |

Foto: wrc.com

Pasaules rallija čempionāta komanda “Hyundai Motorsport” iesaistījusies cīņā par igauņu autosportista Ota Tanaka nolīgšanu uz nākamo sezonu, vēsta respektablais portāls “Motorsport.com”.

Kamēr “Toyota Gazoo Racing” vienības vadītājs Tomijs Makinens izteicies, ka katrai no četrām WRC startējošajām rūpnīcu komandām vajadzētu sastāvā pa vienam augstākās klases pilotam, “Hyundai” komandas boss Andreā Adamo savos izteikumos ir krietni savtīgāks, sakot, ka vēlas pie sevis redzēt visus labākos sportistus.

“Ja man būs pietiekoši daudz naudas, es nolīgšu savā komandā visus labākos braucējus,” saka Adamo. “Man maksā algu par to, lai mēs uzvarētu čempionātā, nevis nodarbotos ar čempionāta uzlabošanas darbiem.”

Adamo arī apstiprina, ka viņš jau veic padziļinātas pārrunas ar “Toyota” vienībā startējošo Tanaku, kurš pēdējās sezonās kļuvis par vienu no galvenajiem pretendentiem uz uzvarām un titulu.

Tiesa, runājot par iespējamo Tanaka nolīgšanu, viņš saka: “Lai noalgotu kādu tāda līmeņa pilotu kā Tanaks, vajag daudz naudas, un šobrīd es nezinu, vai man tik daudz būs.”

Šobrīd, kad pasaules rallija čempionātā aizvadīti astoņi no 14 posmiem, tieši Tanaks ir kopvērtējuma līderis, lai gan tikai četrus punktus viņam zaudē “Citroen” pilots Sebastjēns Ožjē, bet septiņus punktus atpaliek “Hyundai” braucējs Tjerī Noivils.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool