Azoru rallijā aizvadīts šova ātrumposms

30/03/2017 |

Foto: Josef Petru

Trešdienas vakarā Azoru salās notika šova ātrumposms, iesildot skatītājus Eiropas rallija čempionāta pirmajam posmam, kas startē šodien un notiks trīs dienu garumā.

“City Show” ātrumposms nebija iekļauts rallija kopējā ieskaitē, bet priecēja sanākušos skatītājus Pontadelgadā. Tāpat kā citus gadus, arī šoreiz, par spīti nelielajam lietum, bija ieradušies daudzi līdzjutēji.

Braukdams ar grants riepām, Eiropas čempions Kajetans Kajetanovičs (“Ford Fiesta R5”) sasniedza ātrāko rezultātu, par vairāk nekā sešām sekundēm apsteidzot Hosē Antonio Svaresu (“Peugeot 208 T16”), kamēr pirmajā pieciniekā iekļuva arī Dāvids Botka (“Citroen DS3 R5”), Pepe Lopess (“Peugeot 208 T16”) un Jans Černijs (“Škoda Fabia R5”). Tiesa, oficiāli rezultāti nav pieejami.

Toties jau šodien Azoru rallija ietvaros jāaizvada pirmie četri ātrumposmi, aizsākoties cīņai par uzvaru Eiropas čempionāta pirmajā posmā.

Atgādinām, ka sacensībās piedalās arī Latvijas komandas “Sports Racing Technologies” piloti Ralfs Sirmacis un Nikolajs Grjazins, kuri startē ar “Škoda Fabia R5” automašīnām. Tāpat ar ārvalstu ekipāžām pārstāvētas tādas latviešu vienības kā “ASRT”, “PROSPEED” un “Neiksans Rally Sport”.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool