Nikolajs Grjazins šogad startēs pasaules rallija čempionātā

03/01/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ar Latvijas licenci startējošais krievu pilots Nikolajs Grjazins šogad spers nākamo soli uz priekšu savā karjerā un piedalīsies pasaules rallija čempionātā.

Sportists, kurš pērn latviešu komandas “Sports Racing Technologies” sastāvā kļuva par Eiropas čempionu rallijā “ERC Junior U28” ieskaitē, kā arī absolūtajā vērtējumā ieņēma otro vietu, paziņojis, ka 2019. gada sezonā startēs pasaules čempionāta klasē WRC2. Grjazins turpinās pilotēt jau labi iepazīto “Škoda Fabia R5” modeļa auto, piedaloties deviņos čempionāta posmos – Zviedrijā, Francijā, Portugālē, Itālijā, Somijā, Vācijā, Turcijā, Velsā un Spānijā.

Paralēli tam, lai gūtu iespējami lielāku pieredzi, Grjazins turpinās startēt dažādos nacionālas un reģionālas nozīmes rallijos, kā to darīja jau pērn, kad bija redzams uz starta gan Latvijā, gan Norvēģijā, Somijā, Itālijā, Zviedrijā un citur.

Jauno sezonu Grjazins sāks pavisam drīz, jau 19. janvārī piedaloties Norvēģijas rallija čempionāta pirmajā posmā “Sigdalsrally 2019”. Tas gan nozīmē, ka viņu neredzēsim Alūksnes rallijā, jo sacīkstes notiks tajā pašā nedēļas nogalē. Jāpiemin, ka arī pērn viņš startēja “Sigdalsrally” un spēja uzvarēt. Tāpat Grjazins jau paziņojis, ka 26. janvārī Norvēģijā piedalīsies “Finnskog Rally”, bet no 8. līdz 10. februārim ieplānojis dalību Latvijas čempionāta otrajā posmā “Rally Sarma 2019”, kur pirms gada izdevās iegūt pirmo vietu. Pirmais starts WRC2 viņam paredzēts no 14. līdz 17. februārim Zviedrijā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool