LRČ otrajā posmā uzvar Jētss, Bergmanis un Sesks

15/08/2020 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Vienlaicīgi ar FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Rally Liepāja, Talsu novada ceļos šodien norisinājās arī Latvijas rallija čempionāta otrais posms.

Dienas laikā veicot četrus ātrumposmus, ātrākā izrādījās Raula Jētsa / Andrusa Tooma (Škoda Fabia R5) ekipāža. Godalgoto vietu trijnieku noslēdza Edijs Bergmanis / Edgars Grīns (Mitsubishi Lancer Evo IX) un Mārtiņš Sesks / Renārs Francis (Ford Fiesta Rally4).

Raula Jētsa ekipāža izcīnīja uzvaru arī LRČ ABS vērtējumā, kamēr Edija Bergmaņa duets bija ātrākais pilnpiedziņas auto LRČ1 klasē. Dmitrijs Feofanovs / Normunds Kokins (Mitsubishi Lancer Evo X) izrādījās ātrākie LRČ2 ieskaites klasē, bet Mārtiņa Seska ekipāža attiecīgi bija ātrākā priekšpiedziņas auto LRČ3 ieskaitē. Tikmēr uzvaru priekšpiedziņas auto klasē LRČ5 izcīnīja Arvis Vecvagars / Gints Gaiķis (Renault Clio).

Rauls Jēts: “Sākumā ceļš bija ļoti slidens. Pieļāvām pāris nelielas kļūdiņas, taču kopumā viss bija kārtībā. Līdzīga situācija arī turpinājumā – bija ļoti grūti atrast pareizāko trajektoriju. Pirms tam domāju, ka klāsies vieglāk. Pēcpusdienā cīnījāmies ar putekļiem. Bija grūti kaut ko saredzēt, taču ceļi bija plašāki un mēs nobraucām labāk.”

Rally Liepāja pilni sacensību rezultāti pieejami ŠEIT.

Svētdien Liepājas apkārtnē notiks Latvijas rallija čempionāta trešais posms.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool