Rallija sezona sāksies 17. janvārī Alūksnē

19/11/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Arī 2020. gada rallija sezona, kā tas bijis līdz šim, sāksies Alūksnē, kur sacensības tiks aizvadītas 17. un 18. janvārī. Tāpat kļuvis zināms, ka februāra pirmajā pusē Gulbenē notiks tradicionālais rallijs “Sarma”.

“Rally Alūksne” atzīmēs desmit gadu pastāvēšanas jubileju. Sacensības reizē būs Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu pirmais posms, “RK Historic” ieskaites pirmais posms, kā arī Latvijas rallijsprinta čempionāta pirmais posms. Rallija braucējiem paredzēts veikt desmit ātrumposmus ar garumu 103 km, bet rallijsprinta braucējiem distance septiņos ātrumposmos sastādīs 67 km. Vēsturiskās ieskaites pārstāvjiem plānoti astoņi ziemas ātrumposmi.

Rallijs tiks atklāts ar ceremoniālo startu 17. janvārī plkst. 19:00 Alūksnē, Ojāra Vācieša ielā 2 (pie Alūksnes mākslas skolas). Rallijsprinta un “RK Historic” tehniskais starts – 18. janvārī no plkst. 08:45 Alūksnē, Rūpniecības ielā 2P. Rallija sacensības notiks desmit ātrumposmos, no kuriem trīs tiks veikti diennakts tumšajā laikā. Dalībnieku pieteikšanās sacensībām sāksies 17. decembrī.

Tāpat kļuvis zināms, ka otrs ziemas rallijs notiks 7. un 8. februārī Gulbenē, kur tiks aizvadīts “Rally Sarma”. Pašlaik skaidri zināms vien, ka tas būs Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu otrais posms, taču papildus informācija vēl gaidāma.

Jau iepriekš bija zināms, ka no 29. līdz 31. maijam risināsies “Rally Liepāja”, kas arī 2020. gadā būs Eiropas rallija čempionāta posms. Līdz šim tā ietvaros notikuši arī divi Latvijas rallija čempionāta posmi, kā tas visticamāk būs arī nākamajā sezonā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool