Rallija pilots Mārtiņš Sesks kļūst par “Red Bull” atlētu

15/01/2019 |

Foto: Red Bull Content Pool

Ar 2019. gada janvāri “Red Bull” sportistu ģimenei ir pievienojies autosportists Mārtiņš Sesks, kurš šogad startēs pasaules čempionātā, “Junior WRC” klasē. Viņš papildina esošo “Red Bull” Latvijas komandu, kurā jau ir daudzcīņas vieglatlēte Laura Ikauniece, skeitbordists Madars Apse un parkūrists Pāvels Petkuns.

Liepājnieks Mārtiņš savu karjeru sāka agri – vēl laikos, kad bija jāsēž uz spilvena, lai redzētu pāri stūrei. Piecu gadu vecumā sēdās pie bagija stūres, bet septiņu – jau patstāvīgi “gonkoja” pa aizsalušiem dīķiem. Likumsakarīgi, ka līdz 19 gadu vecumam Mārtiņa plauktos sakrājušās medaļas un iegūti tituli – viņš ir 2018. gada Eiropas čempions autorallijā, “Colin McRae Flat Out” balvas ieguvējs 2016. gadā, četrkārtējs Latvijas čempions autosportā, Latvijas Autosporta meistars.

Bet ir skaidrs, ka uz veciem lauriem sēdēt nedrīkst, tāpēc Mārtiņš trenējas jaunajai sezonai.

“Sezonas mērķis būtu stabili debitēt pasaules “Junior WRC” čempionātā, no katra posma mājās atvedot maksimāli daudz punktus un maksimāli maz kļūdu,” tā Mārtiņš komentē tuvākās sezonas plānus. “Pagājušā gada Eiropas čempionāts pieradīja, ka stabilitāte ir zelta vērtē.”

Runājot par pievienošanos “Red Bull” komandai, Mārtiņš piebilst: “Esmu priecīgs, ka varu pievienoties “Red Bull” atlētiem, tas rada jaunu motivāciju un tajā pašā laikā atbildību. Esmu gatavs kopā ar “Red Bull” sasniegt jaunas virsotnes.”

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool