Pārcelti gaidāmie Igaunijas un Lietuvas rallija čempionātu posmi

29/04/2020 |

Foto: Goda Genutytė

Ārkārtas situācijas dēļ pieņemts lēmums uz pašlaik vēl nenoteiktu laiku atcelt Igaunijā plānoto Raplas ralliju, kā arī Lietuvā gaidāmās Žemaitijas rallija sacensības, kurām būtu jānotiek tuvākajos mēnešos.

“Rapla ralli” bija ieplānots 15. un 16. maijā, un tam bija jābūt Igaunijas rallija čempionāta posmam. Situācija ar vīrusu padarījusi neiespējamu gan šo sacensību rīkošanu, gan dalībnieku gatavošanos tām, tādēļ Igaunijas Autosporta savienība (EAL) paziņojusi  par to pārcelšanu. Tiek solīts, ka rallija jaunie norises datumi tiks pavēstīti tiklīdz tas kļūs iespējams.

Savukārt “Rally Žemaitija” norise bija plānota uz 5. un 6. jūniju, un tam būtu bijis jābūt Lietuvas rallija čempionāta posmam. Organizatori ziņo, ka sacensības arī tiek pārceltas uz vēlāku laiku, bet jaunie norises datumi tikšot pavēstīti 18. maijā. Rīkotāji ir cerību pilni, ka Žemaitijas ralliju izdosies veiksmīgi noorganizēt, kad tiks mazināti stingrie ierobežojumi valstī.

Latvijas rallija čempionātā neatbilstošo laikapstākļu dēļ nācās atcelt pirmos divus posmus “Sarma” un “Alūksne”, bet nākamās plānotās sacensības gaidāmas no 10. līdz 12. jūlijam “Rally Liepāja” ietvaros.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool