Ostbergs šogad būs Grjazina konkurents WRC2 klasē

16/01/2020 |

Foto: Citroen Racing

Norvēģu rallija pilots Madss Ostbergs šogad aizvadīs pilnu pasaules čempionāta sezonu WRC2 klasē, tādā veidā kļūstot par Nikolaja Grjazina konkurentu.

Lai gan “Citroen” rūpnīca pēc 2019. gada sezonas aizgāja no pasaules rallija čempionāta un formāli Ostbergu apkalpos franču komanda “PH Sport”, faktiski viņš joprojām startēs ar Francijas autoražotāja “Citroen” rūpnīcas atbalstu. Trasē ekipāža dosies ar “Citroen C3 R5” automašīnu.

Pagājušajā gadā šajā klasē, kas bija zināma ar nosaukumu WRC2 PRO, Ostbergs startēja “Citroen” rūpnīcas komandā, uzvarot trīs posmos, bet sezonas kopvērtējumā ieņemot otro vietu, aiz “Škoda” rūpnīcas braucēja Kalles Rovanperas. Šosezon “Škoda” izlēmusi neturpināt dalību pasaules čempionātā, Rovanpera startēs WRC kategorijā, bet viens no spēcīgākajiem Ostberga sāncenšiem būs cits Latvijas trasēs karjeru uzsācis braucējs – Nikolajs Grjazins, kurš kļuvis par “Hyundai” rūpnīcas pilotu, tāpat kā norvēģis Ole Kristians Veibijs.

“Tas ir lieliski, ka varēšu turpināt strādāt ar tiem pašiem rūpnīcas komandas cilvēkiem,” sacīja Ostbergs, kurš savulaik daudzas sezonas pavadīja WRC klasē. “Pērn daudz strādājām pie mašīnas attīstīšanas, lielākos uzlabojumus sasniedzot bremžu, piekares un dzinēja veiktspējas jomā. Tam vajadzētu dot mums iespēju būt ātrākajiem 2020. gada sezonā. Mērķis ir uzvarēt iespējami vairāk posmos un izcīnīt titulu.”

Arī “M-Sport Ford” komanda pieteikusies WRC2 čempionātam – tās sastāvā brauks francūzis Adriēns Fourmū, kā arī britu pilots Rīss Jeitss.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool