Ostbergs domā par karjeras turpināšanu WRC2 čempionātā

15/12/2017 |

Foto: wrc.com

Bijušais “Citroen” un “M-Sport” rūpnīcu komandu pilots Madss Ostbergs 2018. gada sezonā visticamāk startēs pasaules rallija čempionāta klasē WRC2. Sportists cer, ka tas viņam nākotnē palīdzēs atgriezties WRC kategorijā.

Šogad norvēģis pārstāvēja privāto “Onebet World Rally Team” vienību, tomēr finansiālu apsvērumu dēļ piedalījās tikai astoņos posmos no 13. Pēc tam Ostbergs savu “Ford Fiesta WRC” izlika pārdošanā, par to prasot nepilnus 600 tūkstošus eiro, un nolēma, ka vairs nevēlas startēt pasaules čempionātā ar privāto komandu.

“Tas bija grūti,” viņš saka. “Izmaksas izrādījās neticami lielas, bet mēs tiešām ļoti centāmies un bijām vienīgie, kuri to darīja ar 2017. gada modeļa auto. Tomēr vairāk mēs nevaram atļauties šādi strādāt.”

Ostbergs pieļauj, ka nākamgad varētu sēsties pie R5 klases auto stūres un piedalīties WRC2 pasaules čempionātā.

“Ja es atgriezīšos WRC2, tas būs solis atpakaļ, tāpēc man noteikti ir jāuzvar,” viņš skaidro. “Ja man tas neizdosies, tas būs pierādījums, ka man jāmaina nodarbošanās, un to es patiesi negribu darīt.”

Nesenā pagātnē gan Andreass Mikelsens, gan Elfins Evanss atkāpās uz WRC2 kategoriju, bet pēc tam tika pie iespējas atkal braukt ar WRC mašīnām.

Šobrīd zināms, ka Ostbergs nepiedalīsies Montekarlo rallijā, bet plāno iziet uz starta otraja pasaules čempionāta posmā, kas notiks Zviedrijā. Precīzākus plānus sportists atklās vēlāk.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool