Nitišs/Mālnieks finišē un gūst pieredzi Somijas “Itäralli”

Pagājušās nedēļas nogalē Reiņa Nitiša un Andra Mālnieka ekipāža startēja Somijas rallija čempionāta trešajā posmā “Itäralli 2020”, sasniedzot finišu un iegūstot vērtīgu pieredzi.

Joensū apkaimē notikušajā ziemas rallijā sportisti veica piecus ātrumposmus, kuru kopgarums sastādīja 98 kilometrus. Kopumā uz starta stājās vairāk nekā 150 ekipāžas, bet SM3 klasē, kur startēja Nitišs ar Mālnieku, brauca 17 ekipāžas.

Absolūtajā vērtējumā Nitiša pilotētā ekipāža, kas startēja ar priekšpiedziņas “Ford Fiesta R2T19” automašīnu, ierindojās 48. pozīcijā, kamēr savā klasē palika 15. vietā. Jāpiemin, ka galvenais uzdevums šajās sacīkstēs viņam bija pieredzes gūšana un kā galvenais mērķis tika nosprausts sasniegt finišu.

Rallija absolūtajā ieskaitē uzvaru guva mājinieks Emils Lindholms (“Škoda Fabia R5 evo”), kurš par nepilnām septiņām sekundēm pārspēja citu somu pilotu Tēmu Asunmā (“Škoda Fabia R5 evo”). Savukārt trešajā vietā finišēja pasaules rallija čempionātā pieredzi guvušais īrs Kreigs Brīns (“Hyundai i20 R5”).