Nitišs: “Ikdienā visi streso, bet tagad var ievilkt elpu”

18/03/2020 |

Foto: Facebook.com/ReinisNitissOfficial

Autosportists Reinis Nitišs, kurš rallijkrosu šogad nomainījis pret ralliju, šajās nedēļās bija plānojis aktīvi trenēties braukšanā, lai uzkrātu prasmes sev ne tik ierastajā disciplīnā, taču vīrusa radītās sekas pasaulē vistiešākajā veidā atstājušas iespaidu arī uz viņa plāniem.

Šosezon Nitišs apvienojis spēkus ar stūrmani Andri Mālnieku, un abi pirms kāda laika aizvadīja divas ziemas sacensības Somijas čempionātā. Ekipāža startē ar priekšpiedziņas “Ford Fiesta R2T19”, ko pilots vēl nav iepazinis pilnībā, līdz ar to bija plānots aktīvi trenēties.

“Treniņu process ir izmainījies pilnībā,” Nitišu citē portāls “la.lv”. “Nākamās nedēļas beigās bija plānots doties uz Somiju un trenēties uz ezeriem, taču lidmašīnas neceļas un nenolaižas.”

Kamēr autosportā iestājies pārtraukums, Nitišam atliks vairāk laika, ko veltīt bakalaura darbam, kas šogad jāaizstāv.

“Visi ikdienā skrien un streso, toties šo piespiedu atvaļinājumu nāksies pavadīt mierīgi, beidzot var ievilkt elpu,” viņš saka.

Šobrīd nav zināms, kad autosporta sezona varētu atsākties, vien izskanējusi cerība, ka maijā gaidāmo “Rally Liepāja” nevajadzēs atcelt.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool