Lukjaņuks: “Panākums ir uzvara, otrā vieta mani neapmierina”

05/06/2019 |

Foto: fiaerc.com

Izcīnījis otro vietu Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally Liepāja”, krievu pilots Aleksejs Lukjaņuks atzīst, ka tādā veidā vismaz ir atgriezies cīņā, taču pavisam apmierināts būs tikai tad, kad uzvarēs. Sportists arī atzīst, ka uzvarētāja Olivera Solberga sniegums bijis nevainojams.

Šogad Lukjaņuks pirmo sezonu startē ar “Citroen C3 R5” rallija mašīnu, un viņš  neslēpj, ka to līdz galam vēl nav iepazinies. Pirmajos abos posmos tika piedzīvotas avārijas.

“Panākums ir tad, ja uzvaru, mani neapmierina otrā vieta,” atklāti saka Lukjaņuks. “Tomēr mēs esam atgriezušies spēlē pēc diezgan slikta sākuma. Protams, mēs gribētu kāpt uz augstāka pjedestāla pakāpiena, bet ir jāturpina smagi strādāt pie attīstības, lai būtu tur nākotnē. Mums vēl ir labāk jāizprot, kā varam dabūt ārā maksimumu no mašīnas, kas mums ir jauna, un riepām, kā arī, protams, paši no sevis.”

Lai gan Lukjaņuks norāda uz problēmām, kas aizkavēja viņu cīņā par pirmo vietu “Rally Liepāja”, sportists atzīst, ka Olivers Solbergs bija pelnījis uzvarēt: “Saprotams, ka tas nemazina Olivera uzvaras vērtību. Viņi parādīja nevainojamu sniegumu un bija pelnījuši uzvarēt.”

Eiropas rallija čempionāta kopvērtējumā pēc trim posmiem ar 71 punktu vadību saglabā latviešu komandas “Sports Racing Technologies” pilots Lukašs Habajs, kurš uzvarēja pirmajās sezonas sacensībās Azoru salās, pēc tam Kanāriju salās guva trešo vietu, bet Liepājā palika piektais. Par vienu punktu mazāk ir Krisam Ingramam, kurš pirmajos posmos tika uz pjedestāla, taču Latvijā ieņēma ceturto vietu. Lukjaņuks tagad pakāpies uz trešo vietu, bet ir 27 punktus aiz līdera.

Izmantotie resursi:
www.fiaerc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool