Latvieši cīnīsies par tituliem Lietuvas rallija čempionātā

11/09/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Lietuvas rallija čempionātā pēc iepriekšējās nedēļas nogalē aizvadītajām sacensībām “Rally Elektrenai 2018” atlicis vairs tikai viens posms, un labas izredzes pacīnīties par pirmo vietu kopvērtējumā saglabā vairāki sportisti no Latvijas.

Otro vietu “Rally Elektrenai 2018” absolūtajā ieskaitē guva mājinieks Vaidots Žala, kurš startē kopā ar latviešu stūrmani Andri Mālnieku. Šie sportisti, kuri rallijā brauc ar jaudīgo “Škoda Fabia R5” automobili, bija ātrākie Lietuvas čempionāta vērtējumā LARČ1 grupā, kur kopvērtējumā pēc četriem posmiem ir vadībā. Mālnieka pārstāvētā ekipāža tuvākos sekotājus apsteidz par 7.2 punktiem. Pašlaik ekipāža ir otrā pilnpiedziņas jeb 4WD ieskaitē, kur no līdera Giedra Notkusa atpaliek 6 punktus.

LARČ2 grupā piektie šobrīd Dmitrijs Feofanovs un Normunds Kokins. No ceturtās pozīcijas šo ekipāžu šķir tikai četri punkti, bet, lai iekļūtu pirmajā trijniekā, pietrūkst 23 punktu. Vadībā Vitauta Šveda pilotētā ekipāža.

Guntis Lielkājis un Vilnis Miķelsons pašlaik ir piektie LARČ3 grupā, taču sportisti šogad Lietuvas čempionātā startējuši tikai vienā no aizvadītajiem četriem posmiem. Vadībā Giedrs Notkuss.

Spraiga cīņa noslēdzošajā posmā būs Jānim Vorobjovam un Ivo Pūķim, jo viņi LARČ5 grupā ir otrie, bet tikai 0.2 punktus zaudē vadībā esošajam lietuviešu pilotam Justam Tamašauskam. Pārējie atpaliek ļoti ievērojami. Savukārt vienas ass piedziņas jeb 2WD vērtējumā Vorobjova ekipāža arī ir otrā, bet 29.4 punktus priekšā Jons Pipirs. Atgādinām, ka Elektrēnos Vorobjovs/Pūķis piedzīvoja izstāšanos, līdz ar to punktus neizcīnīja.

Lietuvas rallija čempionāta sezona noslēgsies 6. oktobrī Druskininkos, kur tiks aizvadīts “Rally Classic 2018”.

Lietuvas rallija čempionāta kopvērtējums >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool