Laikapstākļu dēļ atceļ Lietuvas “Winter Rally”

16/01/2020 |

Foto: Giedrius Matulaitis

Neatbilstošu laikapstākļu dēļ organizatori bijuši spiesti pieņemt lēmumu par Lietuvas rallija čempionāta pirmā posma “Winter Rally 2020” atcelšanu.

Rīkotāju izplatītajā paziņojumā teikts, ka lēmums bijis grūts, taču ziemas trūkums nav atstājis citas iespējas, tādēļ tikai nedēļu pirms plānotā pasākuma tas bijis jāatceļ. Sacensībām būtu bijis jānotiek 24. un 25. janvārī.

Lai rallijs varētu notikt, ceļiem esot pietiekami sasalušiem, vismazčetras, piecas dienas būtu nepieciešams -10 grādu sals. Sinoptiķu prognozes liecina, ka šādu laikapstākļu tuvākajā laikā pavisam noteikti nebūs.

“Mēs apsvērām citas iespējas,” sacīja “Winter Rally” direktors Ramūns Kliunka. “Līdz pat lēmuma pieņemšanas brīdim strādājām ar pilnu sparu un cerējām uz brīnumu – salu. Tomēr laikapstākļi ir neparedzami. Mēs nevaram aizvadīt ralliju uz grants seguma, jo mašīnas to sabojātu un vajadzētu milzīgus resursus, lai ceļus atjaunotu. Arī pārcelt ralliju būtu riskants lēmums.”

Jau ziņots, ka plānotajā laikā nevarēs notikt arī Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu apvienotais posms “Rally Alūksne”. Pagaidām gan tas ir nevis atcelts, bet gan pārcelts no janvāra uz 21. un 22. februāri.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool