Krievijas rallija čempionātā nākamgad jau septiņi posmi

19/12/2017 |

Foto: Facebook.com/prospeed.lv

Nākamā gada sezonā Krievijas rallija čempionātā iekļauti septiņi posmi. Sezona iesāksies jau janvāra beigās, bet noslēgsies oktobrī.

Krievijas čempionāts startēs ar Karēlijas ralliju, kas notiks no 25. līdz 28. janvārim un būs ziemas sacīkstes. Tāpat ziemas posms būs arī nākamais, kas gaidāms februāra beigās Tveras apgabalā – rallijs “Peno”.

Vasaras sezona iesāksies maija otrajā pusē, kad Pleskavas apgabalā norisināsies rallijs “Puškinskie gori”. Jūnijā sportisti un komandas atgriezīsies Karēlijas Republikā, šoreiz jau lai vasarīgos apstākļos aizvadītu ralliju “Belije noči”. Jūlijā Sverdlovskas apgabalā notiks rallijs “Ekover”, bet augustā Rostovas apgabalā risināsies rallijs “Gukovo”.

Šīs sešas sacīkstes Krievijas rallija čempionātā bija iekļautas jau šogad, kad sezona noslēdzās augustā. Nākamgad klāt nācis rallijs “Predgorja Kavkaza”, kas no 4. līdz 7. oktobrim risināsies Adigejas Republikā.

Krievijas rallija čempionātā startē arī latviešu vienība PROSPEED, kas aizvadītajā sezonā ar pilotu Igora Bulanceva, Staņislava Travņikova un Vadima Meščerjakova palīdzību triumfēja komandu ieskaitē. Travņikovs ieguva titulu individuālajā vērtējumā absolūtajā ieskaitē, Bulancevam ieņemot godalgoto trešo vietu. N4 grupā Travņikovam arī tituls, bet Bulancevam – otrā vieta.

2018. gada Krievijas rallija čempionāta kalendārs

Posms Norises laiks Rallijs Norises vieta
1. 25.-28. janvāris “Karelija” Karēlijas Rep.
2. 22.-25. februāris “Peno” Tveras apg.
3. 17.-20. maijs “Puškinskie gori” Pleskavas apg.
4. 20.-24. jūnijs “Belije noči” Karēlijas Rep.
5. 26.-29. jūlijs “Ekover” Sverdlovskas apg.
6. 23.-26. augusts “Gukovo” Rostovas apg.
7. 4.-7. oktobris “Predgorja Kavkaza” Adigejas Rep.
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool