Jaunā “Ford Fiesta R5” debiju piedzīvos “Rally Estonia”

10/06/2019 |

Foto: M-Sport

Jūlijā gaidāmajās rallija sacensībās “Shell Helix Rally Estonai 2019” pirmo reizi uz starta izies jaunais “Ford Fiesta R5” automobilis, kas vēlāk jau būs redzams pasaules čempionātā un citur. “M-Sport” komandas sastāvā ar to Igaunijā startēs WRC pilots Tēmu Suninens.

Lai gan “Ford Fiesta R5” automašīnas rallija trasēs redzamas jau daudzus gadus, šobrīd britu rūpnīca “M-Sport” pabeigusi darbu pie spēkrata jaunākās versijas, kurā izmantotas modernākās tehnoloģijas un arī uzlabots tā dizains. Auto tapis ciešā sadarbībā ar “Ford Motor Company” un noteikti spēs piedāvāt sportistiem iespēju pabraukt ātrāk nekā ar iepriekšējo “Fiesta R5” versiju.

Jau pagājušajā nedēļā kļuva zināms, ka “Rally Estonia” ar WRC auto startēs “M-Sport” pilots Elfins Evanss, bet tagad apstiprināts, ka komanda braukt ar divām ekipāžām, jauno R5 mašīnu pilotējot Tēmu Suninenam, kurš nesen Portugāles rallijā ieguva ceturto vietu. Tieši viņš aizvadīs pirmās sacensības ar jauno “Ford” rallija mašīnu, turklāt tas notiks Igaunijā, kur paralēli risināsies arī Latvijas rallija čempionāta ieskaites posms.

Rallijs notiks no 14. līdz 16. jūnijam Otepes apkaimē.

Izmantotie resursi:
www.rallyestonia.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool