Japāņu pilots Katsuta nopelna vietu “Toyota” WRC komandā

01/07/2019 |

Foto: Toyota Gazoo Racing

“Toyota Gazoo Racing Rally Challenge” programmas dalībnieks Takamoto Katsuta, pateicoties lieliskam sniegumam šajā sezonā, izpelnījies iespēju jau šogad aizvadīt vairākus posmus pasaules rallija čempionātā ar WRC klases mašīnu.

Katsuta šogad visai veiksmīgi startē pasaules čempionāta WRC2 klasē, kur nesen guva uzvaru Čīles rallijā ar “Ford Fiesta R5” automašīnu, bet kopvērtējumā ir ceturtajā vietā. Tāpat viņš šogad jau piedalījies divos posmos Somijas čempionātā ar “Toyota Yaris WRC”, abas reizes izcīnot uzvaras.

Pateicoties vērā ņemamajai izaugsmei, Katsuta ticis pie iespējas ar “Yaris WRC” mašīnu startēt pasaules rallija čempionāta posmos augustā Vācijā un oktobrī Spānijā.

“Takamoto šogad ir spēris lielu soli uz priekšu,” sacīja “Toyota Gazoo Racing” komandas vadītājs Tomijs Makinens. “Viņš ir parādījis labu progresu braukšanas un stabilitātes ziņā WRC2 čempionātā. Tāpat viņš ļoti labi aizvadīja savas pirmās sacīkstes Somijas čempionātā ar “Yaris WRC” automobili. Šo iemeslu dēļ mēs esam pārliecināti, ka viņš ir gatavs spert nākamo lielo soli. Zinām, ka šie viņam būs izaicinājumiem bagāti ralliji – Vācijā Takamoto nav pieredzes, bet Spānijā būs jaukta seguma posms. Rezultātu ziņā nekādus mērķus neuzstādām. Galvenais, lai viņš turpina mācīties un attīsta savu braukšanas māku.”

2015. gadā Katsuta startēja arī rallijā “Latvija”, kas cīņā devās ar “Tommi Makinen Racing” sagatavotu “Subaru Impreza STi”, bet avarēja un izstājās.

Izmantotie resursi:
www.autosport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool