Iepazīstot Vācijas rallija ceļus, Sesks/Francis veic 900 km

16/08/2018 |

Foto: Facebook.com/MartinsSesksRallying

Divu dienu garumā, gatavojoties šīs nedēļas nogalē Vācijā notiekošajam pasaules rallija čempionāta (WRC) posmam, latviešu Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža jau mērojusi aptuveni 900 kilometrus. Šodien priekšā treniņbraucieni, kā arī pirmais ātrumposms.

Šosezon Sesks/Francis startē Eiropas rallija čempionātā (ERC), kur šobrīd ir līderi savā klasē, bet šonedēļ sportisti pirmo reizi karjerā izmēģinās spēkus pasaules čempionātā, aizvadot “ADAC Rallye Deutschland 2018”. Sacensību ietvaros šodien, 16. augustā tiks veikts pirmais, superspeciālais ātrumposms, kas būs vien divus kilometrus garš, bet lielā cīņa gaidāma piektdien, sestdien un svētdien.

Seska ekipāža šajā asfalta rallijā cīnīsies RC4 klases vērtējumā, kur vēl 12 citas ekipāžas startēs ar R2 klases spēkratiem. Latvieši startēs ar rūpnīcas “Opel Adam R2” automašīnu.  Trešdien un ceturtdien savukārt jau tika iepazīta trase.

“Divās dienās, iepazīstot trasi, veicām aptuveni 900 kilometrus,” ceturtdienas vakarā pastāstīja Mārtiņš Sesks. “Tagad notiek instrukcijas un ikdienas darbs servisa parkā. Strādājam ar stenogrammu un gatavojamies iesildīšanās braucieniem.”

Vācijas rallija 18 ātrumposmos ar laika kontroli sportistiem būs jāveic 326 km.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool