Horvātija jau 2021. gadā plāno rīkot WRC posmu

16/04/2020 |

Horvātijas pārstāvji šobrīd turpina pārrunas par iespējamo pasaules rallija čempionāta posma rīkošanu šajā valstī jau 2021. gada sezonā.

WRC promoters Olivers Siesla pirms kāda laika ieradās vizītē Zagrebā, lai apspriestu iespējas Horvātijas galvaspilsētu iekļaut nākamā gada WRC kalendārā kā jaunā posma norises vietas centru.

Jau 2019. gadā Horvātija pretendēja uz WRC posma rīkošanu, taču toreiz tas neizdevās.

Horvātijas Automobiļu federācijas prezidents Davorins Štetners tagad pārliecinoši apgalvo, ka gadījumā, ja oktobrī veiksmīgi izdosies sarīkot WRC kandidātposmu, valstij tiks nodrošināta vieta 2021. gada pasaules čempionāta kalendārā.

“Pēc septiņiem pārrunu gadiem mēs beidzot cenšamies pasaules rallija čempionātam oficiāli atvērt durvis uz Horvātiju un Zagrebu,” viņš saka. “Valdība, Zagrebas pilsēta un tās institūcijas arī atbalsta mūs šajā lietā, un tas pierāda, cik mums visiem tas ir svarīgi. Tagad ir jāizdara viss iespējamais, lai gada nogalē varam veiksmīgi paveikt galīgo pārbaudījumu.”

Štetners arī norāda, ka Horvātijā ir ļoti daudz piemērotu ceļu rallija sacensībām, kā arī nenoliedz, ka tas palīdzētu uzlabot tūrismu. TV ekrānos pasaules rallija čempionātu ik gadu vēro ap 700 miljoniem cilvēku un to atspoguļo aptuveni 150 valstīs visā pasaulē.

Izmantotie resursi:
wwwcroatiaweek.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool