“Ford” oficiāli atgriežas WRC

25/12/2017 |

Foto: wrc.com

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) publiskojusi ražotāju komandu sarakstu 2018. gada pasaules rallija čempionātam (WRC), un kļuvis oficiāli zināms, ka sacīkstēs atgriezīsies “Ford”.

“Ford” no pasaules čempionāta aizgāja 2012. gada beigās, kad beidza sadarbību ar “M-Sport” komandu, tomēr arī turpmākajās sezonās britu vienība turpināja startēt ar šīs markas WRC spēkratiem, attīstot tos ar saviem resursiem.

Par spīti ierobežotajām iespējām, salīdzinot ar lielajām rūpnīcām, “M-Sport” izdevās ļoti veiksmīga 2017. gada sezona, izcīnot titulu gan komandu ieskaitē, gan individuālajā vērtējumā, kur triumfēja Sebastjēns Ožjē. Sportists atzina, ka paliks komandā, ja “Ford” rūpnīca apņemsies sniegt atbalstu, un jau pirms kāda laika pieckārtējais pasaules čempions pagarināja līgumu uz 2019. gadu.

Tagad oficiāli kļuvis zināms, ka “Ford” iesaistīsies ar savu atbalstu, un komanda nākamgad sauksies “M-Sport Ford World Rally Team”. Jau ziņots, ka Ožjē komandas biedrs būs brits Elfins Evanss.

Pārējās rūpnīcu komandas, kas 2018. gadā startēs WRC, ir “Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team”, “Hyundai Shell Mobis World Rally Team” un “Toyota Gazoo Racing World Rally Team”.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool