ERC posmu apskatus varēs vērot TV6 ēterā

27/07/2020 |

Foto: fiaerc.com

Pagājušajā nedēļas nogalē Itālijā, stingri ievērojot Covid-19 vīrusa ierobežošanas pasākumus, sākās FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada sezona. Čempionāta pirmajā posmā Rally Roma di Capitale uzvaru izcīnīja 2018. gada Eiropas rallija čempions Aleksejs Lukjaņuks, kuram sekoja mājinieks Džandomeniko Baso, un Rally Liepāja 2019. gada uzvarētājs Olivers Solbergs. Nemainīgi, arī šogad FIA ERC posmu pārraides Latvijā varēs vērot TV6 ēterā, kur pirmā pārraide paredzēta 31. jūlijā.

“Ņemot vērā situāciju sporta pasaulē, esam lepni un gandarīti, ka ne vien turpinām sadarbību ar Rally Liepāja organizētājiem, bet arī paplašinām Eiropas rallija čempionāta programmu piedāvājumu TV6 kanālā. Šogad ne tikai translēsim visu sešu posmu apskatus, bet piedāvāsim arī ERC žurnālu kā papildus vērtību TV6 kanālā,” TV6 sporta raidījumu producents Toms Circenis.

“Situācija pasaulē šogad nebūt nav bijusi viegla, tāpēc ir prieks, ka varam atgriezties pie rallija vērošanas. Eiropas čempionātā šogad startē īpaši plašs dalībnieku pulks, tai skaitā arī Rally Liepāja uzvarētājs un WRC pilots Kreigs Brīns. Turklāt, notikumus ātrumposmos vēl intriģējošākus padara fakts, ka starpsezonu pārtraukums bijis neierasti garš, un ekipāžām bija jāmeklē dažādi unikāli veidi kā vislabāk sagatavoties startam,” tā Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool