Elektrēnu rallijā Vorobjovs/Pūķis turpinās cīņu par titulu

11/09/2020 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ar pirmajiem diviem ātrumposmiem jau šovakar Lietuvā norisināsies Elektrēnu rallija pirmās cīņas, kurās gatavojas piedalīties arī Jāņa Vorobjova un Ivo Pūķa ekipāža.

“Rally Elektrėnai 2020” būs Lietuvas rallija čempionāta trešā posma sacensības, kamēr iepriekš plānotās Latvijas rallijsprinta čempionāta un vēsturisko automobiļu rallija klases Latvijas Automobiļu federācija (LAF) atcēla saistībā ar “Covid-19” riskiem.

Uz starta Elektrēnu rallijā gatavojas iziet ap pussimts ekipāžam, bet favorītu lomā ir vietējā sportista Vaidota Žalas un latviešu stūrmaņa Andra Mālnieka duets, kuri cīņā dosies ar “Škoda Fabia R5” – viņiem 1. starta numurs. Tāda paša modeļa auto arī Dominika Burvila ekipāžai, kas startēs ar 2. numuru, kamēr Vorobjovam/Pūķim piešķirts 3. starta numurs, bet viņi sacentīsies ar “Mitsubishi Lancer Evo IX” un cīnīsies LARČ3 grupā.

No spēcīgākajiem pilotiem, kas izies uz starta der pieminēt arī Giedru Notku (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Vitautu Švedu (“Mitsubishi Lancer Evo X”), Martinu Samsonu (“BMW M3X E46”), Ramūnu Čapkausku (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kā arī poli Robertu Kociku (“Ford Fiesta R5”) un somu Saku Vierimā (“Mitsubishi Lancer Evo X”).

Pirmie divi ātrumposmi šajā rallijā paredzēti jau šovakar – tie būs Elektrēnos notiekošie pilsētas dopi, savukārt sestdien plānoti astoņi grants ātrumposmi. Kopējais to garums būs nedaudz virs 100 kilometriem.

Lietuvas rallija čempionātā pēc diviem posmiem LARČ1 grupā līderi ir Žala/Mālnieks, kuriem ievērojams pārsvars pār Butvila un Kocika ekipāžām, bet LARČ2 līderis ir Šveds. LARČ3 grupā Vorobjovs/Pūķis pēc izstāšanās Rokišķu rallijā pašlaik kopvērtējumā tikai trešie, kamēr līderis ir Eugenijs Sladkevičs, bet otro vietu ieņem Egidijs Gelūns. Citās grupās vadībā Deivids Gezevičs (LARČ4), Kšištofs Bubiks (LARČ5), Marjus Dainis (LARČ6), Vitauts Kazjukonis (LARČ7) un jau pieminētais Holends (“Historic”).

Dalībnieku saraksts >>
Ātrumposmu programma >>
LARČ kopvērtējums pēc 2.posma >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool