Dalībai “Rally Alūksne” jau pieteikti divi R5 klases auto

27/12/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv |

Vairs tikai aptuveni trīs nedēļas atlikušas līdz jaunās rallija sezonas startam, kas arī šoreiz iesāksies ar “Rally Alūksne”. Dalībai sacīkstēs jau apstiprinātas 19 ekipāžas, bet pieteikšanās turpinās.

Septiņu ekipāžu sastāvā dalību Alūkses rallijā pieteikusi “Rallyworkshop” komanda, kuras sastāvā cīņā dosies arī aizvadītās sezonas Latvijas čempioni Emīls Blūms/Didzis Eglītis (“Mitsubishi Lancer Evolution IX”) un spēcīgie Edijs Bergmanis/Edgars Grīns (“Mitsubishi Lancer Evolution IX”).

Jaunumi 2018. gada Baltijas rallija kausa uzvarētāju Aleksandra Mihailova un Normunda Kokina nometnē. “Rally Alūksne” šī ekipāža pārstāvēs “Neiksans Rallysport” komandu un startēs ar tās sagatavoto “Ford Fiesta NRC” prototipu.

Savā programmā Alūksnes ralliju iekļāvis arī Mārtiņš Sesks, kurš nākamgad koncentrēsies startiem pasaules rallija čempionātā un startēs ar jauno stūrmani Krišjāni Cauni.

Jau šobrīd zināms, ka uz starta izies vismaz divi R5 klases auto. Vienu no tiem pilotēs lietuvietis Egidijs Valeiša, kurš pie “Ford Fiesta R5” stūres startēs otro sezonu (pērn Valeiša ar šādu auto jau startēja arī “Rally Talsi” un “Rally Liepāja”), kamēr citu “Ford Fiesta R5” Alūksnes novada ceļos pilotēs krievu sportists Radiks Šaimijevs.

Vēlmi startēt šajās sacīkstēs jau pirms kāda laika apstiprinājis arī 2018. gada Eiropas rallija čempions Aleksejs Lukjaņuks.

Tāpat kā pirms gada, arī šoreiz Alūksnē redzēsim ātro lietuvieti Martinu Samsonu, kurš sēdīsies pie “BMW M3” stūres. Jau trešo gadu pēc kārtas startēt nolēmis arī krievu sportists Kļims Baikovs ar “VAZ 2105”.

Sacensības norisināsies 18. un 19. janvārī. Reizē šis būs gan Igaunijas un Latvijas rallija čempionātu, gan Latvijas rallijsprinta čempionāta posms, tāpat notiks cīņas “Historic” jeb vēsturisko mašīnu ieskaitē.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool